Zavrieť

Porady

Prečo moderátor zlikvidoval tému: som zavisla na alkohole... ???

Prehrávame s Rusmi 2:5, mám mrchavú náladu a ešte som aj zistila, že téma "som zavisla na alkohole" od Lillianky11, bola presunutá do obstarožnej Conanovej témy " Alkohol a alkoholizmus - ako sa z toho dostať?" Tá je už zatvorená aspoň rok a zostala zatvorená aj naďalej.

Dal si ten z moderátorov, ktorý ju presunul, tú námahu a preveril, že sa jedná o tému, ktorá je len taká do vetra? V opačnom prípade na jej zlikvidovanie nevidím žiadny dôvod.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte je tu táto:http://www.porada.sk/t167266-som-zav...mam-robit.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Už vidím, že tá Conanova téma je otvorená. Len fakt neviem, čo robí v nej Lilliankina téma. Ak Conan ju chcel uzavrieť (vyhodnotením najlepšej odpovede) takby sa malo rešpektovať jeho rozhodnutie. Prečo nemôže mať téma Lillianky nárok samostatný život?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

nechajme moderátorov moderátormi

rýpať do nich škodí pleti.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Indeed nemýľ sa. Nerýpem do moderátorov, len sa pýtam. A to je zatiaľ na Porade dovolené, aspoň si myslím.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Doplním úvodný text:
Ak táto téma nemá slúžiť len pre pobavenie zadávateľky(čo nevylučujem), potom to považujem za veľmi necitlivé. Myslím si totiž, že kto je závislý, tak musí nabrať veľa odvahy, aby sa k tomu verejne priznal. O to viac u ženy. A keď to urobí, tak jej tému šibneme do stariny, ktorej autor ju chcel skončiť.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem,ale Petra má asi fakt pravdu,hm...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Petra Nová Pozri príspevok
Doplním úvodný text:
Ak táto téma nemá slúžiť len pre pobavenie zadávateľky(čo nevylučujem), potom to považujem za veľmi necitlivé. Myslím si totiž, že kto je závislý, tak musí nabrať veľa odvahy, aby sa k tomu verejne priznal. O to viac u ženy. A keď to urobí, tak jej tému šibneme do stariny, ktorej autor ju chcel skončiť.
na odĺahčenie: jeden vraj povedal,že ĺutuje,že nezačal piť skor, ked palenka bola lacná

teraz to ide veľmi do peňazí ,tento jeho alkoholicky koníček...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
na odĺahčenie: jeden vraj povedal,že ĺutuje,že nezačal piť skor, ked palenka bola lacná

teraz to ide veľmi do peňazí ,tento jeho alkoholicky koníček...
no jo to sme dobačovali- liter čuča( hradná pani ) v tescu 0,90 eur- toto má byť ten sociálny štát?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

... a len tak pri káve dumám, či sa niekedy dozviem odpoveď na moju otázku - PREČO?
Zatiaľ to vyzerá to tak, že sa budem musieť vyzbrojiť trpezlivosťou.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
... a len tak pri káve dumám, či sa niekedy dozviem odpoveď na moju otázku - PREČO?
Zatiaľ to vyzerá to tak, že sa budem musieť vyzbrojiť trpezlivosťou.
Peti, čakaj a čakaj a čakaj...-neverím, že sama tomu veríš,že ti niekto odpovie...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, chcela by som tomu veriť. Predsa nie je možné, aby ktokoľvek šiboval témy mirnix - dirnix len preto, že dostal tú možnosť a naviac bez vysvetlenia.

A ak sa niekto pýta, tak by asi bolo slušné mu aj odpovedať.

Ale som pripravená odpovedať si aj sama, a to pekne, zoširoka.
Naposledy upravil Petra Nová : 21.05.12 at 12:35
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jej, takze zamykanie tem je tu modne.Je to smutne, ze naozaj, kto chce a ma tu moc urobi to, kedy sa mu zachce a bez vysvetlenia.

Myslim si, ze toto je stranka uzavretej komunity ludi, ktori ziju zivotom PORADY. Len aj realny zivot je krasny.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kasty! Kastičky! Čo nevyhovuje, ide do ...
0 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
alaya1 Pozri príspevok
jej, takze zamykanie tem je tu modne.Je to smutne, ze naozaj, kto chce a ma tu moc urobi to, kedy sa mu zachce a bez vysvetlenia.

Myslim si, ze toto je stranka uzavretej komunity ludi, ktori ziju zivotom PORADY. Len aj realny zivot je krasny.
Mám dosť podobný pocit
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Milí naši moderátori. Veľmi si vážim Vašu prácu. A budem ešte viac, ak sa dokážete postaviť občas čelom k masám. Prosím, nemajte nás za nehodný plebs klikačov tejto stránky a skúste nám občas zodpovedať aspoň na niečo.
Vážený moderátor zatvorenej témy, skús povedať prečo? Alebo chceš, aby som verila, že aj na Porade platí : Čo je dané Bohovi, nie je dané volovi?
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Odpoveď žiadna, Stanislav mal pravdu ... že sa nedočkám.

A tak sa mi otvoril priestor, aby som si položenú otázku zodpovedala sama. Urobím to vo forme príspevku s obsahom, ktorý by mi pravdepodobne napísal dotknuvší moderátor/ka. Keďže si myslím, že to bola moderátorka, budem písať v ženskom rode.

Petra!

Dlhšie som váhala, či ti mám vôbec niečo napísať. Veď načo aj? Ale si neodbytná ako lačný komár, tak robím výnimku, aby si nedobiedzala.

Ja, ako moderátorka som sa rozhodla, že Lillianku s jej problémom zverím pod ochranné krídla Conana a basta! Téma má už skoro 1000 príspevkov, ale zopár sa ich tam ešte zmestí. Čo tam po tom, že Lillianka pravdepodobne chcela sólo tému, kde by sa riešil len jej - individuálny problém. To si myslíš, že na Porade to tak bude - čo alkoholik, to samostatná téma? V rámci šetrenia miesta na serveri to nepripustím! A že v rubrike ZDRAVIE sa stále bude objavovať téma "Som závislá na alkohole" s poznámkou – presunutá? To len potvrdzuje, že moderátori tu pracujú. A sú tam, kde ich treba a nie tam, kde netreba. A zober láskavo na vedomie, že ak sa raz rozhodnem, tak toto rozhodnutie nikdy nezmením. Leda žeby tú zmenu žiadali moji kámoši. Ich žiadostiam promptne vyhoviem, veď sú moji. Ostatným odkazujem – zvykajte si!
Zakončím takto:
Kto si ty, Petra Nová, že sa dožaduješ odpovede? Ja svoje rozhodnutia neodôvodňujem, veď som moderátorka. A zároveň sa ťa opýtam: čo si ty za človeka, keď stále si nespokojná a večne kritizuješ???!!! Veď ak sa ti nepáči, tak "dovi a dopo"! Mohla som napísať podstatne viac, ale toto úplne stačí.

Moderátorka ab
Naposledy upravil Petra Nová : 23.05.12 at 18:31
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tým, že korela dala veci do poriadku novou témou: http://www.porada.sk/t194693-som-zav...-alkohole.html, tak táto môže aj pomaly skončiť.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Petra Nová Pozri príspevok
Odpoveď žiadna, Stanislav mal pravdu ... že sa nedočkám.

A tak sa mi otvoril priestor, aby som si položenú otázku zodpovedala sama. Urobím to vo forme príspevku s obsahom, ktorý by mi pravdepodobne napísal dotknuvší moderátor/ka. Keďže si myslím, že to bola moderátorka, budem písať v ženskom rode.

Petra!

Dlhšie som váhala, či ti mám vôbec niečo napísať. Veď načo aj? Ale si neodbytná ako lačný komár, tak robím výnimku, aby si nedobiedzala.

Ja, ako moderátorka som sa rozhodla, že Lillianku s jej problémom zverím pod ochranné krídla Conana a basta! Téma má už skoro 1000 príspevkov, ale zopár sa ich tam ešte zmestí. Čo tam po tom, že Lillianka pravdepodobne chcela sólo tému, kde by sa riešil len jej - individuálny problém. To si myslíš, že na Porade to tak bude - čo alkoholik, to samostatná téma? V rámci šetrenia miesta na serveri to nepripustím! A že v rubrike ZDRAVIE sa stále bude objavovať téma "Som závislá na alkohole", s poznámkou – presunutá? To len potvrdzuje, že moderátori tu pracujú. A sú tam, kde ich treba, a nie tam, kde netreba. A zober láskavo na vedomie, že ak sa raz rozhodnem, tak toto rozhodnutie nikdy nezmením. Leda žeby , tú zmenu žiadali moji kámoši. Ich žiadostiam promptne vyhoviem, veď sú moji. Ostatným odkazujem – zvykajte si!
Zakončím takto:
Kto si ty, Petra Nová, že sa dožaduješ odpovede? Ja svoje rozhodnutia neodôvodňujem, veď som moderátorka. A zároveň sa ťa opýtam: čo si ty za človeka, keď stále si nespokojná a večne kritizuješ???!!! Veď ak sa ti nepáči, tak "dovi a dopo"!

Mohla som napísať podstatne viac, ale toto úplne stačí.

Moderátorka ab
Nuž tak ja neviem...
Bez ohľadu na to, že udržujem virtuálne priateľstvo s mnohými moderátormi Porady, dovolím si povedať, že aj moderátori by mali mať určené nejaké pravidlá asi v takomto zmysle :

* Moderátor je povinný udržovať vo zverených diskusiách poriadok a dohliadať na dodržovanie platných pravidiel fóra.
*Rozhodovanie moderátora musí byť vždy nestranné bez osobných pocitov.
* Moderátor NESMIE zneužívať svoje postavenie vo zverenom fóre (pr. bezpredmetné vymazávanie príspevkov, pokiaľ neodporujú s pravidlami fóra, slušným mravom a zákonom SR).
* Moderátor usmerňuje diskusiu a dohliada na dodržovaní predmetu diskusie.
* Moderátor kontroluje akýkoľvek pokus o spam, flamewar a warez.
* Moderátor je povinný ohlásiť administrácii akýkoľvek vážny čin užívateľov, ktorý už nemôže vyriešiť vlastnými silami. (v tomto prípade sa príspevky nemôžu vymazať, lebo sa nechávajú k posudzovaniu administráciu – iba sa zamykajú témy, aby nemohlo dôjsť k ďalším nevhodným diskusiám).
Naposledy upravil danushka : 23.05.12 at 18:31
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danuška, bolo by pekné, keby tu existovali nejaké pravidlá aj pre moderátorov. Ale predpokladám, že by sa dodržiavali presne tak, ako sa dodržiava ETIKETA. Máš moderátorov, ktorí si svoje rozhodnutia odôvodnia a aj o ich oznámia(chobot,Dav). A sú moderátori, ktorí síce radi miešajú karty v témach, ale za ten svet sa k tomu nepriznajú. A pretože som si myslela, že to rozhodnutie o presunutí Lilliankinej témy je nezmysel, stvorila som túto. Ani som veľmi nečakala, že dostanem odpoveď, pretože v tom, kto to urobil mám jasno. Len som sa naivne domnievala, že to presunutie zruší. To očakávanie bolo ozaj naivné.
Ak sa kedysi hovorilo o "rotácii kádrov", nebolo by na škodu aj dnes a tu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zareagujem na dve veci:
1. zahlcovanie servera
2. porušovanie zákonov SR

Stručne sa opýtam, prečo je tu potom táto téma?
http://www.porada.sk/t194639-chcem-b...m-zapisat.html

Považujem ju za rasovo motivovanú, nevraživú a úbohú. Nikomu neprekáža?

Keď sa povŕtam trošku, priložím tu zopár perličiek za posledných pár dní.
A tak sa teda pýtam, čo sa to tu deje?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať