Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No to si teda oznámil novinku - šak toto je už dávno známe, len teraz to niekto napísal a zverejnil.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    mám jednu mailovú schránku na jednej známej stránke, jeden pán XY mi poslal nejaký mail pred pár rokmi, ktorý mám uložený v prijatej pošte, odvtedy nie sme v mailovom kontakte, a dnes mi došla pošta z FB, že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov na FB... ibaže on o priateľstvo nepožiadal...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    jahoszmsk Pozri príspevok
    mám jednu mailovú schránku na jednej známej stránke, jeden pán XY mi poslal nejaký mail pred pár rokmi, ktorý mám uložený v prijatej pošte, odvtedy nie sme v mailovom kontakte, a dnes mi došla pošta z FB, že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov na FB... ibaže on o priateľstvo nepožiadal...
    žeby Mosad

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    no mne nedošla pošta, že XY ma žiada o priateľstvo, ale že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov... ten pán moje meno na FB určite nevie.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    akože ja len že ma prekvapilo, že sa FB dostal do mojej mailovej scránky, pritom stále čistím NTB Ccleaner-om aj programom Advanced SystemCare. Hlavne to robím vždy predtým, keď idem do svojho internet bankingu, a nikdy nie som prihlásený na dvoch stránkach naraz. a aj tak sa mi dostal do prijatých správ v pošte, a potom ich asi porovnal so svojou databázou zaregistrovaných užívateľov na FB, no a našiel toho pána XY. a čo som ja vari Bin Ládin???

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Chlapče, ale schránku nemáš vo svojom PC, ani IB nemáš vo svojom PC, ani FB nemáš vo svojom PC - tvoje PC je len nástroj na prihlásenie a komunikáciu a vymazanie cookies - akurát po znovuprihlásení na stránku to trvá o pár okamihov dlhšie.
    Všetky údaje sú mimo teba - schránka je na poštovom serveri, IB je na serveri banky, FB má svoj vlastný server.
    A do nich sa žiadny CCleaner, ani Advanced SystemCare od teba nedostane.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    blbost.... fasabuch nema oci...takze ake sledovanie....skor tie 3 pismenkove spolky co to cele riadia....hadam si nikto nemysli ze to Zuckeberg vynasiel aby zblizil ludi...priatelov....nato ma prilis velky nos

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    jahoszmsk: ksichtoknihe je tvoj NB ukradnutý - keď sa prihlásiš na ksichtoknihu, povolíš cookies - a voalá - FB ná údaje ako na tanieri, potom použije nejaký ten ich sofistikovaný algoritmus, ktorý prešmejdí www a šup - má spojitosti ako na dlani. Žiadna to veda.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    vulxy Pozri príspevok
    blbost.... fasabuch nema oci...takze ake sledovanie....skor tie 3 pismenkove spolky co to cele riadia....hadam si nikto nemysli ze to Zuckeberg vynasiel aby zblizil ludi...priatelov....nato ma prilis velky nos
    súhlasím... preto ten "Cuker" predal svoje akcie "svojho" vynálezu do 24 hodín po prihlásení na burzu... a že to teraz vlastnia Amíci, tak ako aj Google, Windows, Skype, a určite aj všetky antivíraky, to je asik pre nás nepodstatné. mám dve fotky na Facebooku, a asi nejakých 10 správ... napríklad správy som vymazával asi trikrát, a stále mi písalo či som si vedomý že nejaké kópie furt niekde na serveri zostanú... a to mi priatelia nepísali o zostrojení špinavej bo..y. ))) ( som vybodkoval, pre istotu).

    http://tech.sme.sk/c/6695436/v-obraz...ryva-data.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.