Zavrieť

Porady

Advanced Systemkare 5

Ahoj potrebovala by som poradit, čistila som počítač s Advanced Systemkare 5 odvtedy mi nejde zvuk, nemám ani ikonku na ploche ,nereagujú tlačítka zvuk mám iba ked idem cez štart ovládacie panely tu si ho vždy zapnem a potom vypnem mohli by ste mi prosím poradit ako by som to mohla urobit aby som to mala ako predtým? inak mi to niečo poopravovalo nejaké chyby čo som mala v počítači ,ale toto mi pokazilo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ahoj
    program AdvancedSystemCare si robí automaticky zálohu všetkého čo si v ňom odstránila. Tieto zálohy sa dajú obnoviť. Neviem ti presne napísať ako sa k obnoveniu preklikáš (nemám ho v PC), ale skús sa v programe poobzerať a iste nájdeš zálohované úpravy ktoré si programom robila. Orientuj sa podľa dátumu a času, obnov len posledné zmazané, neobnovuj všetko naraz čo nájdeš v zálohe.
    Mnoho zdaru.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    Dakujem za rady skúšala som to obnovovat no ešte sa mi to nepodarilo vrátit inak ikonka zvuku mi už dolu nabehla ale tlačítka ešte nefungujú fn+f10 to je vyp. zvuk no budem ešte skúšat

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    Ahoj už to mám v poriadku nainštalovala som si ovládača ide to
    Naposledy upravil babicka1 : 23.05.12 at 11:04

    Advanced Systemkare 5

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.