Zavrieť

Porady

Dukanova diéta

Dukanova diéta - prosím Vás má niekto skúsenosti s touto diétou? Poraďte mi čomu sa vyvarovať a naopak čo striktne dodržiavať. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

    VÍNO NITRA
    Maca33: Daj si do Google "Dukanova dieta" a nájdeš všetko, čo potrebuješ vedieť.

    mart. je offline (nepripojený) mart.

    mart.
    nemusíš žiadne xy diety držať...Stačí, ak prestaneš jesť sladkosti, piť sladké vody a taktiež prestať jesť tučné jedlá. Začať športovať a vryť si do hlavy, že chudnutie je beh na dlhé trate.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    sandy11 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať či sa môže začať s touto dietou v priebehu menštruácie alebo je lepšie počkať. Zároveň by ma zaujímalo či má niekto s touto dietou skúsenosti a koľko pohybu sa odporučuje ?
    pri redukcii hmotnosti minimálne 3x do týždňa, najlepšie nejaké aerobne, aby bola správna tepová frekvencia http://www.sfhshop.sk/Chudnutie/chud...rekvencia.html

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    VÍNO NITRA Pozri príspevok
    Maca33: Daj si do Google "Dukanova dieta" a nájdeš všetko, čo potrebuješ vedieť.
    Tak veru ...

    ...a potom vyjde hento na monitor...

    http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...ova+di%C3%A9ta

    ...uklikáš sa k smrti , pokiaľ všetko prečítaš ....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    buchač Pozri príspevok
    Tak veru ...

    ...a potom vyjde hento na monitor...

    http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...ova+di%C3%A9ta

    ...uklikáš sa k smrti , pokiaľ všetko prečítaš ....
    Nechce k smrti, len k diéte.

    terayon je offline (nepripojený) terayon

    terayon
    je to nebezpecna dieta kde ti mozu odist oblicky, pecen a dost zvysuje rizko srdcoveho infarktu... prudkym uvolnenim tuku z tela sa zaroven uvolnuju aj toxiny v tuku ulozene a sposobuju zdravotne problemy... takze dukanovej diete sa velkym oblukom vyhybat.

    1SISKA12 je offline (nepripojený) 1SISKA12

    1SISKA12
    Každa dieta funguje len dovtedy, kým ju držiš. Ak chceš schudnut, tak vynechaj mastne jedla a sladkosti a treba sa viac hybať.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    1SISKA12 Pozri príspevok
    Každa dieta funguje len dovtedy, kým ju držiš. Ak chceš schudnut, tak vynechaj mastne jedla a sladkosti a treba sa viac hybať.
    u každého individuálne....

    Poznal som ( poznám ) jedincov , ktorý :

    - " žral " jak kyselina , postava jak prútik

    - len na jedlo si ten druhý pomyslel , hneď nejaké deko pribudlo

    sandy11 je offline (nepripojený) sandy11

    sandy11
    Chcela by som sa opýtať či sa môže začať s touto dietou v priebehu menštruácie alebo je lepšie počkať. Zároveň by ma zaujímalo či má niekto s touto dietou skúsenosti a koľko pohybu sa odporučuje ?
    ked dukanova dieta, tak odporucam jednoznacne kupit aj knihu, je tam omnoho viac info ako na webe + su to overene informacie priamo od autora, nie tie nahodne zvasty ako na nete drzim palce baby

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja s touto dietou absolutne nesuhlasim-len mäso,mäso a mäso,maximalne trochu zeleniny a znova len mäso plus ine bielkoviny.a ako dlho to trva,kym clovek prestane s dietou...brrrr,je to podla mna ulne nezdrave-kde je tu pestrost?zastupenievsetkych vitaminov,mineralov?a co cholesterol a podobne?
    tato dieta sa vymyka celemu uceniu o zdravej vyzive.

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Blbosť. Kamarát ju držal a schudol 21 kíl, mal vyše 100 a teraz je celkom ok. Otruby a podobné hlúposti, nie mäso a mäso.
    osky aj u mna by sa jedna nasla-mama mi ju kupila bez toho,nez by sa ma spytala....
    vasulka aj u mňa je úplne nová kniha na predaj. 350receptov.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    BarracudaBlur Pozri príspevok
    ked dukanova dieta, tak odporucam jednoznacne kupit aj knihu, je tam omnoho viac info ako na webe + su to overene informacie priamo od autora, nie tie nahodne zvasty ako na nete drzim palce baby
    ...správne ...nie tie náhodné žvásty na nete , t.j. aj iné , medzi ktoré považujem aj knihu o Dukanke ....


    Diéta samotná je o inom a nie o múdrostiach ...
    Jeden vraví to a druhý zasa ono...
    Jeden povie , že mäso...druhý zasa , že zeleninu
    Tretí spieva básne o ovocí a štvrtý preferuje zasa pohyb..........

    Pritom je to v podstate o všetkom v spojení so všetkým ......no všetko s mierou je potrebné robiť a čo na tanier položiť ...

    Zvyšok sú zbytočné kydy a ťahanie peňazí od ľudí ......nič iné .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.