Zavrieť

Porady

Spálený?vinohrad?

Dnes ráno sa mi podaril úspešný ťah.Striekala som vinohrad proti obaľovačovi s Decisom.A ja som miesto 2,5 ml dala celú 5 ml fľaštičku na 10l vody.Poraďte či mám čakať na dážď,či mám ísť to pre istotu ostriekať s čistou vodou alebo mi ostáva už len modliť sa.Prípadne existuje ešte nijaká pomoc? .Ďakujem za odpovede.Aj vy ste niekedy boli takí šikovní?Aj cudzie "chyby" niekedy vedia potešiť.Bruno
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pablito74 je offline (nepripojený) pablito74

    pablito74
    Podla mna mu nic nebude. Takze nerobte nic ...
    Akurat ste si viac zamorili vinohrad.
    Este poznamka, mam pocit ze decis uz v poslednej dobe nejako nezabera, mate tiez niekto podobne skusenosti ?
    Milas265 Ogabávajú nás....
    Síce vystupujem ako "Kavalier Bruno",ale som žena.Máme toto úžasné plemeno a sme doňho všetci zaľúbení.Je to psík a má 7 mesiacov.O sebe:som bývalá zdravotná sestra,na invalidnom dôchodku.Mám super,vynikajúceho manžela ktorý je nevidiaci.Mám dcéru 23 ročnú vysokoškoláčku.Mám rada dobré jedlá /je to aj vidieť/,veľmi rada čítam,mám rada šport /cyklistika,futbal,hokej,tenis.../ z gauča.Rada štrikujem,hubárčim /ak je čo/.Venujem sa ochotníckemu divadlu.Mám rada smiech a predvolebné obdobia.Ach tie sľuby...Píše sa rok 2014,mesiac máj.A už som hrdou,pyšnou a veľmi šťastnou starou mamou vnučky Elišky.Moja láska má necelé 4 mesiace.Ukradla moje srdce ale rada som jej ho dala. ...viac Kavalier Bruno
    My sme k decisu pridali ešte šavit.Ďakujem za odpoveď.Hneď mám krajší deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.