Zavrieť

Porady

MODEM

Dobry deń. Mam modem ZCOMAX WA-2204A-TX. Podla navodu som zadal IP 192.168.1.254 IP maska 255.255.255.0 Do menu sa dostanem. 192.168.1.254. Packety prijima aj visiela. Spojenie neukazuje chybu, ale žiadna webova stranka sa nezobrazy. Na modem Wline W3000G internet ide. Neviete niekto čo stym. Mam nainstalovany W7.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    a o co sa snazite? prepojit zcomax a wline tak aby z oboch siel internet, ci ten wline nahradit?
    pripojenie mate ake

    baron81 je offline (nepripojený) baron81

    baron81
    Ako prvé sa ZLE sa vyjadruješ to nie je modem!!! Modem plní inú funkciu. Neupresnil si ako sa pripájaš na internet či DSL alebo ako.. A ak na W3000G ti ide tak treba nastaviť prideľovanie adries DHCP. Potom ak ty nedostávaš automatickú adresu a pripájaš sa na niekoho tak si musíš nastaviť novú adresu zariadenia a takto by som mohol pokračovať ďalej a ďalej, dal si veľmi málo informácií...

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    uf ja som na tento topic zabudol
    mne sa z toho popisu zda ze to zariadenie sluzi ako client (ci wisp)..
    takze vseobecne: treba nastavit ten zcomax tak ako wline, teda rovnaky rezim , IP od providera (staticky ci dynamicky) a pripadne MAC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.