Zavrieť

Porady

Minikomentare.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zaujimalo by ma, preco po zamknuti temy sa da nadalej prispevat do temy v ramci minikomentarov.
Potom to zamknutie temy naozaj nema ziaden vyznam.

A myslim si, zeby moderatori, ak o tomto vedia, mali by to aj sledovat, nakolko niektore prispevky v minikomentaroch hranicia uz s urazkami na cti.

Co je aj pravne postihnutelne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja si imyslím už dávno, že by moderátori nemali nič iné robiť - najmenej 24 hodín denne , iba lustrovať nehoráznosť tých, ktorí nemali detskú izbu...ale to už je práca na nadplný úväzok . Kedy však budú aj pracovať, oddychovať, deti vychovávať .
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja si myslim, ze ked sa tema zamkne, malo to byt tak, zeby sa do nej VOBEC nedalo prispievat.
4 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Fakt, nevedela som, že to je možné.
To potom poniektoré papuľky nevymáchané na Porade, a to teraz hovorím s úplnou vážnosťou, nevedia kedy dosť a kedy prestať!

Takže milá hubatá, keďže nerešpektuješ uzatvorenie témy http://www.porada.sk/t194639-chcem-b...m-zapisat.html

a máš potrebu dovysvetľovať nejaké otázky okolo mojeho súkromia nad rámec uzatvorenej témy:


hubatá

1 Day Ago #11298Ja som hovorila danushka o tebe, že im pomáhaš s deťmi a my to platíme z našich daní, prečo si nevezmeš biele dieťa, čo tie netrpia pri dnešnej vláde?
rada tak urobím súkromnou formou, ak je to bytostne dôležité pre Teba.

Inak očakávala by som už aj nejaké hranice, za ktoré dospelý človek nezájde.
Občas sa treba aj zhlboka nadýchnuť a do 5 narátať, kým vypustíme z úst jed a otázku, ktorá sa nás netýka.

Prirovnám to asi k podobnej otázke...
Zuza: Pani, prečo ste sa vidali za svojeho manžela? /veď ich je toľko iných, tých mužov na svete.../

Prečo to tak tú Zuzu zaujíma. Čo ona ešte nikdy nezažila lásku, ktorá nemá vysvetlenie? A čo ju je vlastne do toho...
Naposledy upravil danushka : 24.05.12 at 19:25
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Paula Pozri príspevok
Ja si imyslím už dávno, že by moderátori nemali nič iné robiť - najmenej 24 hodín denne , iba lustrovať nehoráznosť tých, ktorí nemali detskú izbu...ale to už je práca na nadplný úväzok . Kedy však budú aj pracovať, oddychovať, deti vychovávať .
Jasné aj 25 hodín denne. Nech si o hodinu privstanú.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ozaj Danushka, prečo si nevezmeš všetky trpiace deti? A aj iných čo trpia pri tejto vláde. My sa už na to nemôžeme pozerať.


PS. Čušia všetci. Či dobre trafená hus nezagága?
Naposledy upravil marjankaj : 25.05.12 at 09:02
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Silný tabak si mi ponúkol, nenechám si roztrhnúť pľúca Janík.
Len som si k nemu privoňala a z kečky sa mi začalo pariť.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ospravedlňujem sa veľmi zakladateľke témy za tento môj príspevok (lebo už mimo témy), ale veľmi ma nasrdili slová vyššie citované až tak, že sa duša moja pýta : Koľko bielych detí si dotyčná prichýlila do svojho domova, k srdcu privinula, postieľku pripravila a peknú budúcnosť im dopraje? Tuším to budem dlho predýchavať....a už nebudem tu mrníkovať tému
7 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka


Idem aj ja tahet...
Všetkým dobrým srdciam veľa zdravíčka a spokojnosti prajem!
Ak Vám chybne radosť zo života, dobehnite ku mne, dám Vám z tej mojej, je jej dosť, aj na rozdávanie.

Naposledy upravil danushka : 24.05.12 at 20:55
6 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Skoda len, ze sme sa odpovede od kompetentnych nedockali.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
Zaujimalo by ma, preco po zamknuti temy sa da nadalej prispevat do temy v ramci minikomentarov.
Potom to zamknutie temy naozaj nema ziaden vyznam.

A myslim si, zeby moderatori, ak o tomto vedia, mali by to aj sledovat, nakolko niektore prispevky v minikomentaroch hranicia uz s urazkami na cti.

Co je aj pravne postihnutelne.
http://www.porada.sk/t194472-p17-chov-psov.html - téma uzatvorená o
21.05.12 11:40 #165

Dav



moderátor Členom od19.07.06MiestoLučenec + CCCCPríspevky5,786Súhlasov:
23,562Články v Blogu5 pochváliť

Re: Chov psov
Téma sa kvalitne zvrhla, štekáte horšie ako psy.
Uzamykám.





alaya1

2 Days Ago #11138 LIVIA, TY SI V TEME CHOVU PSOV NEUZITOCNA UPLNE.TAKZE SOM TI KLIKLA ESTE MALO NEUZITOCNYCH.




alaya1

2 Days Ago #11174 MILA MOJA, TY SI TEDA ODBORNICKA, KAZDXY KLUB MA IONE PRAVIDLA UCHPVNENIA PSA, CO SA TYKA POCTU POVINNYCH VYSTAV A HODNOTENIM MINIMALNE vd!!-)), TAK NEVYSKAKUJ, KED SI TOTALNY CHOVATEL - ANALFABET.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Minikomentár sa dá zmazať jedine s príspevkom, ku ktorému je pridaný.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dav Pozri príspevok
Minikomentár sa dá zmazať jedine s príspevkom, ku ktorému je pridaný.

Dakujem za vysvetlenie, skor som chcela vediet, preco sa nezamknu, ked sa zamkne tema aj tie minikomentare, zamknutie je podla mna v tomto pripade bezucelove.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dav Pozri príspevok
Minikomentár sa dá zmazať jedine s príspevkom, ku ktorému je pridaný.
Takže minikomentár k zadávateľke môže akokoľvek urážať a byť nevhodný sa nedá vymazať? To je dobre vymyslené.
Alebo sa vymaže zadávateľkin príspevok a potom tá téma bude o ničom?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

alaya1 Pozri príspevok
Dakujem za vysvetlenie, skor som chcela vediet, preco sa nezamknu, ked sa zamkne tema aj tie minikomentare, zamknutie je podla mna v tomto pripade bezucelove.
Toto je otázka na administrátora, resp. tvorcu stránky Porada. Moderátori nemajú nič spoločné s vývojom technickej stránky portálu, nemôžu zmeniť funkčné nastavenia. A asi ani jeden z moderátorov ti nebude vedieť vysvetliť, prečo je to tak. Buď to Richard tak chcel, alebo sa to tak jednoducho prevzalo od programátora.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chobot Pozri príspevok
Toto je otázka na administrátora, resp. tvorcu stránky Porada. Moderátori nemajú nič spoločné s vývojom technickej stránky portálu, nemôžu zmeniť funkčné nastavenia. A asi ani jeden z moderátorov ti nebude vedieť vysvetliť, prečo je to tak. Buď to Richard tak chcel, alebo sa to tak jednoducho prevzalo od programátora.
Dakujem za info, tak aspon viem, ako to je. Ale potom logicky zamknutie temy nema ziaden vyznam.
A tato tema uz teraz tiez nie.,
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

alaya1 Pozri príspevok
Zaujimalo by ma, preco po zamknuti temy sa da nadalej prispevat do temy v ramci minikomentarov.
Potom to zamknutie temy naozaj nema ziaden vyznam.
Toto je otázka na administrátora, resp. tvorcu stránky Porada. Moderátori nemajú nič spoločné s vývojom technickej stránky portálu, nemôžu zmeniť funkčné nastavenia. A asi ani jeden z moderátorov ti nebude vedieť vysvetliť, prečo je to tak. Buď to Richard tak chcel, alebo sa to tak jednoducho prevzalo od programátora.

alaya1 Pozri príspevok
A myslim si, zeby moderatori, ak o tomto vedia, mali by to aj sledovat, nakolko niektore prispevky v minikomentaroch hranicia uz s urazkami na cti.

Co je aj pravne postihnutelne.
Ja osobne som o tom doteraz nevedel. A prečo si myslíš, že úlohou moderátorov je čítať a cenzurovať všetky minikomentáre v zatvorených témach? To skutočne prispievatelia nevedia, ako sa správať a moderátori ich majú navigovať ako malé deti? To by som nič iné nerobil, len celý deň čítal všetky príspevky na porade. Takže to si asi nemyslela vážne, že?

Ako už dav povedala, minikomentár sa nedá mazať. Ak sa niekomu nepáči, nech na neho nereaguje a nečíta ho.
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V tejto teme som nechcela nic ine riesit, ziadne spravanie poradakov a pod. len ma zaujimalo, preco ked sa tema zamkne- co sa robi preto, aby sa do nej neprispievalo, tema nadalej kludne zije v tych nezamknutych minikomentaroch.

Tak z mojho pohladu je zamykanie tem uplne zbytocne.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mám potrebu povedať mimotémy ešte niečo.
Uvedomujem si, že pripomienky na určité veci by mohli moderátori pochopiť, ako útok voči nim. Bola by som rada, keby to tak nechápali.
Je mi jasné, že odsledovať také množstvo príspevkov je nemožné a tieto otázky vznikli len preto, že my ľudia sa nevieme správať.
Čím dlhšie som tu, tým viac sa učím, že netreba určitým nickom reagovať. Už som si myslela, že to mám nejako vyselektované, ale ako vidím - ten okruh sa rozširuje, čo však neznamená, že občas tu netreba otvorene vytknúť nevhodnosť.
A taktiež patrí vďaka tým, ktorí aj v téme, ktorá od samotného začiatku vonia klatkou, dokážu odviesť tému do inej úrovne. Naozaj sú tu osobnosti, ktoré dokážu šikovne manévrovať a nenechajú sa uniesť k prostote a ich príspevok je zárukou serióznosti v téme.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Vidím, že téma je otvorená napriek tomu, že predchádzajúci príspevok Danušky je vyzelenený. Tak napíšem to, čo som chcela a nemám už kde inde.

Najskôr k téme. Tiež si myslím, že je chyba systému, ak sa dajú pripájať a nedajú vymazať minikomentáre po uzavretí témy. Považujem to za "nevychytané muchy", ktoré otravujú, ale našťastie sa dajú odstrániť. Asi to Richardovi treba nahlásiť priamo.

Ale chcem aj o inom. Nechodím sem často a preto som nepoznala tému http://www.porada.sk/t194639-chcem-b...m-zapisat.html. Prečítala som ju a môžem napísať jedno: Danuška, obdivujem Ťa čoraz viac za spôsob, akým si držala túto tému, aj za Tvoje postoje v nej. Vážim si Ťa už dávno a je mi poctou, že Ťa mám vo svojich priateľoch.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Takze po 2 dnoch som nazrela do temy a zase su tam nove minikomentare. ze to niekoho bavi.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať