Zavrieť

Porady

Plot z debniacich tvarnic - vystuz

zdravim poradcov, idem stavat betonovy plot z debniacich tvarnic, zaklady mam uz vykopane (cca 75cm). plot by mal byt komplet z debniacich tvarnic, do vysky 2,5m. chcem sa opytat roxormi akych parametrov by bolo najlepsie plot previazat so zakladmi. mam v plane na kazdych 0,5m napichat vertikalne 10mm do vysky 50cm nad zaklad. staci to? debniace tvarnice su 20cm siroke , ale kazdych 2,5m 30cm. len ten 10mm roxor sa mi zda akosi malo do tych 30cm tvarnic, ci? vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    staci ti 8mm roxor a čo pol metra a treba dávať potom vertikálne 8mm a vodorovne 6mm roxor, inak na taký plotisko sa mi zdá malý základ, y si mal isť do nezamŕzavej hĺbky aby to ho hned po prvej zime nevychylilo

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    na tkú mohutnú stenu by som šiel do nezamŕzavej hĺbky 1,1 metra záleži odkiaľ si

    ibo81 je offline (nepripojený) ibo81

    ibo81
    zlate moravce, tam sa robi 70-80cm, na domy max 90cm. myslite, ze 70-75 je malo? sirka je 30cm... som teraz na pochybach, ci aj tych 30cm sirka je dost, zajtra betonujeme

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    no keď si v takých teplých krojoch tak ta hĺbka je OK ja som Kysučan no šírka je OK daj tvárnice presne na stred

    Plot z debniacich tvarnic - vystuz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.