Zavrieť

Porady

POMOZTE nazov filmu

Zdravim vas potreboval by som vediet nazov jedneho filmu.

Videl som ho len chvilu vo filme volali hlavneho hrdinu “neviem presne“ je to komedia dej sa odohrava niekedy v buducnosti neviem v akom roku.. Hlavneho hrdinu nejako teleportovalo do buducnosti este aj znejakou zenou.. Hl. postavu chcu zvolit tusim za nejakeho prezidenta pretoze je najmudrejsi na planete ostatny su blby
co som hladel vo filme tak ludom tam nerastie trava ani nic pretoze nepouzivaju vodu..
Poradte mi prosim..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monika040 je offline (nepripojený) monika040

    monika040
    Dobrý deň potrebovala by som poradiť s názvom rodinného filmu. Bolo to o rodine kde zomrel otec a prevtelil sa do psa. Ten pes potom hľadal cestu domov, bol pri jednej bezdomovkyni a tá mu dala meno: Štístko. prosím ak viete poradte, budem rada.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    monika040 Pozri príspevok
    Dobrý deň potrebovala by som poradiť s názvom rodinného filmu. Bolo to o rodine kde zomrel otec a prevtelil sa do psa. Ten pes potom hľadal cestu domov, bol pri jednej bezdomovkyni a tá mu dala meno: Štístko. prosím ak viete poradte, budem rada.
    Psí život
    http://www.fdb.cz/film/psi-zivot-fluke/27701

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.