Zavrieť

Porady

odstránenie videa z youtube

prosím Vás o pomoc. Moju dcérku, ktorá má len 8 rokov nakrúcal telefonom 10 ročný chlapček a zverejnil video na youtube. Keď som mu poprosil, aby to odstránil, povedal že zabudol heslo, a nevie do google účtu dostať, vraj má zablokované. Písala som aj do aoutube, aby to odstránili, a dostala som odpoveď, že nevedeli identifikovať porušenie a neodstránili. čo mám ešte robiť aby to bolo odstránené? Prosím Vás pomôžte .mi. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    nech ten 10 ročný kameraman skúsi počas prihlásenia na svoje konto kliknúť na link Nemáte prístup k svojmu účtu? a potom zaškrtnúť Zabudol som heslo.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    povedal že zabudol heslo,
    Prečo ja tomuto neverím? 10 ročný už vie čo robí. No neuvedomuje si následky a samozrejme nepozná legislatívu. Možno ´by pomohol rozhovor s rodičmi.
    Sú za neho právne zodpovední. Akurát sa u nás tento "inštitút" nevyužíva.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    S rodičmi rozprávať? Neviem k ním dostať. Bývame v jednej dedine, deti spolu cestujú ráno a poobede s autobusom. A chlapček povedal, že jej mama vie o tom, a povedala, že on nemôže za to, lebo vraj on robil, lebo kamarát nahovoril. a to je všetko. oni myslia, že je to vyriešené. Pondelok idem do školy, a upozorňujem riaditeľku. A neviem, som bezradná. Mám podať trestné oznámenie? No neviem .... google účet má vraj zablokovaný, a zabudol aký dátum narodenia tam dal? Lebo maldší ako 13 rokov nemôže mať v googli účet. Neviem, a ke´d som zabudol heslo tam ma pýtajú na dátum narodenia?

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Daj sem link na to video, a popros všetkých aby ho nahlásili. A youtube ho zablokuje.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    NA viete čo, toto by som nechcela sem dať link, nechcem reklamu. už viackrát som aj ja označila ako nevchodné a video ďalej funguje. To isté robili aj moji známy, a zatiaľ nič.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    to bol môj pokus o čierny humor. Treba im napísať, že video porušuje právne predpisy SR, že bolo natočené a zverejnené bez súhlasu dotknutej osoby.
    Odvolávaj sa na paragraf 11 občianskeho zákonníka (zákon č.40/1964),ktorý znie: Fyzická osoba má právo na ochranu svojej osobnosti, najmä života a zdravia, občianskej cti a ľudskej dôstojnosti, ako aj súkromia, svojho mena a prejavov osobnej povahy.

    Treba sa odvolať na
    paragraf 13 odstavec 1 ktorého znenie je nasledovné:
    (1) Písomnosti osobnej povahy, podobizne, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkajúce sa fyzickej osoby alebo jej prejavov osobnej povahy sa smú vyhotoviť alebo použiť len s jej privolením.
    Naposledy upravil nunenko : 26.05.12 at 19:43

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    nunenko Pozri príspevok
    Daj sem link na to video, a popros všetkých aby ho nahlásili. A youtube ho zablokuje.
    dúfala som, že to nemyslíš vážne.

    odstránenie videa z youtube

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.