Zavrieť

Porady

Menší oddych v Tatralandii

hojte , poprosil by som Vás , sme s frajerkou už nejaký ten čas a chceli by sme ísť na pár dní(3-4 dni maximálne) do Tatralandie.

Avšak nastal jeden problém , ako viete poloha Tatralandie nieje moc dobrá vzhľadom nato že ani ona ani ja nemáme auto . Rozmýšľal som , že by sme sa ubytovali v nejakom priváte alebo v hoteli na tie 4 dni a z mesta(Liptovský Mikuláš) by sme chodili autobusom do Tatralandie z Lip.Ondrášovej (ako som sa dozvedel že je to odtiaľ iba pár desiatok metrov ). Vedeli by ste mi poradiť ak by sa tu našiel aj niekto domáci ?

Ako je to tam s Autobusmi Z a DO Tatralandie ?
Prípadne ceny ubytovaní v meste ?(Prepáčte ale tie ceny v areáli sú premrštené) aké sú orientačné ?
Ďakujem veľmi pekne , ide mi len o tú dopravu v tom meste , kde by sme sa mali ubytovať aby sme boli polohou čo najlepšie k autobusovej stanici ,,,

+ Ak by ste dali nejaké typy , čo by sme tam mali vidieť , vyskúšať , ochutnať , + nejaký ten BAR / Diskotéka.

Ak by ste boli taký ochotný veľmi by mi to pomohlo , ešte raz vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Menší oddych v Tatralandii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.