Zavrieť

Porady

ako spojazdnit net... SIM+notebook?

zdravim,viete mi poradit ako na to?mam sim od telekom (studentsky pausal)a neviem ako by som dostal net do notebooku.aky modem potrebujem,co tam nakonfigrovat atd.
mam mobil LG Wievty KU990i ktorym sa viem dostat na internet avraj ma aj funkciu modemu ,da sa pouzit alebo potrebujem zvlast modem? nemam potuchy ako a co .....vdaka za reakcie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    niektore mobily ponukaju tzv. prenosny hotspot Wifi. To znamena, pomocou mobilu vytvoris vlastnu wifi siet a moze sa na nu pripojit vsetko co len chces (treba nastavit zabezpecenie a heslo)
    Druha moznost je spojit ich cez USB kabel a pohladat v nastaveniach telefonu zdielanie pripojenia na internet. (USB tethering)
    Pozeram, ze tento model ma vlastny OS, nie je to android, takze pozrel by som manual k telefonu ci ponuka niektoru z uvedenych moznosti.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    jeee mne sa to podarilo a cez moj mobil, nemusel som ziadny modem kupovat,...som hrdy na seba,teraz mam zadarmo rok internet ked som mimo kabla.sice lem 500Mb mesacne ale vystaci.

    ako spojazdnit net... SIM+notebook?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.