Zavrieť

Porady

Valentín

Krásneho Valentína všetkým Poraďákom.....
0016839.gif  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Tiež vám všetkým prajem krásneho valentína a tento, ale i všetky ďalšie dni len plné lásky, šťastia a pohody

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Dostala som lásku, chcem sa s ňou podeliť,
    kúsok Ti posielam, môžeš sa rozdeliť.
    Pošli kúsok lásky ku niekomu ďalej,
    peknou Valentínkou šťastie srdciam nalej.
    srdce.gif  

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Pripájam sa aj ja ale hlavne chcem popriať krásneho Valentína mojej jedinečnej absolútne najlepšej mamine na celom svete
    Zitka Ďakujem s veľkým Ď patrí ti,
    ďakujem za to že si že môžem byť tvojou "dcérou", že mám vďaka tebe takú milú a fantastickú rodinku. Mám ťa rada a vždy budem.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Pripájam sa aj ja ale hlavne chcem popriať krásneho Valentína mojej jedinečnej absolútne najlepšej mamine na celom svete
    Zitka Ďakujem s veľkým Ď patrí ti,
    ďakujem za to že si že môžem byť tvojou "dcérou", že mám vďaka tebe takú milú a fantastickú rodinku. Mám ťa rada a vždy budem.
    To je naozaj krásne vyznanie, ktoré by iste chcela počuť každá mamina od svojho dieťaťa. Takže Valentín nemusí byť vždy len o komercii, (keď sa nedáme stiahnuť a povznesieme sa nad tým), ale aj o takýchto slovách, aj keď si ich často hovoríme aj po iné dni v roku, ale dnes je to také zvláštno-čarovné .

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    No ja basnit neviem, tak vam prikladam nieco prakticke, hlavne pre tych, co zabudli, ze dnes je Valentin a na poslednu chvilu hladaju kartu. Takze ak mate doma tlaciaren, staci uz len dopisat vase venovanie. Pekny Valentin. Zial v lepsej kvalite to neslo. A ta prva je na poskladanie.
    lubime.jpg  
    macky2.jpg  
    macky.jpg  
    srdcia.jpg  
    1/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.