Zavrieť

Porady

OČR či PN?

Dobry den, mam otazocku. Ja aj s dietatom sme chore. Je lepsie si vziat OCR ci PN? Chcela som byt doma tak 3 dni, ale neviem ci nie je lepsie sa vypisat od piatku trebars do stredy aby som mala zaplateny aj ten vikend a samozrejme aj tych 55%(nad 3 dni)..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Lepšia bude OČR, nárok máš na 10 dni 55%, pri PN sú platené prvé tri dni menej....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    tezuju Pozri príspevok
    Dobry den, mam otazocku. Ja aj s dietatom sme chore. Je lepsie si vziat OCR ci PN? Chcela som byt doma tak 3 dni, ale neviem ci nie je lepsie sa vypisat od piatku trebars do stredy aby som mala zaplateny aj ten vikend a samozrejme aj tych 55%(nad 3 dni)..
    Ak je predpoklad, že tvoja liečba nebude trvať dlhšie ako 10 dní, finančne výhodnejšie je OČR - dávka je od 1. dňa 55 % DVZ.

    tezuju je offline (nepripojený) tezuju

    tezuju
    A dať si to radšej od piatku, ze? Aby som mala aj vikend zaplateny, hoci som bola v piatok v praci...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.