Zavrieť

Porady

Má šancu SEN Daniela Lipšica ?

Myslím si, že D.Lipšic osloví mnoho ľudí svojou aktivitou za slušnejšie, fungujúce a zákonnejšie Slovensko.
A síce oslovuje v prvom rade tých, ktorí rozumejú tomu, čo znamená "mať sen" , ktorí
na základe toho,že poznali ako funguje ich mozog, motivovali sami seba a v živote aj veľa dosiahli.

Nemyslím,že táto téma je vyslovené politická,

preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.

A aké udalosti sa stali , ktoré boli medznikmi v ich vynimočných životoch.

Ďakujem za zaujem posielť hodnotné príspevky do tejto témy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    osobne si myslim ze vela sanci nema,chyba mu charizma a co som pocuval vie pomenovat problemy ale menej ponuk je ako ich riesit.
    osobne nas podviedol dlhorocny rodinny kamarat a este chcel na nas hodit svoje dlhy-uspesne sme sa obhajili na policii i sudoch a velmi huzevnato sme sa dostali z dna cez dotacie a vykonavanie zivnosti,aj cez zavist,podrazy,vytrznicke ataky,neprajnost-bolo to tvrde ale uspesne obdobie-len po vyse 8 rokoch na hypermarkety sme ani my nemali a ich konkurencia nas polozila,ale presiel som rekvalifikaciou a presiel na zamestnanecky pomer-clovek aj ked urobi chybu a padne musi bojovat a ist dalej-ale uznavam terajsie podmienky su este narocnejsie a nie kazdy ma silu,vedomosti a schopnosti aby sa niekam posunul a mozno tak 10% ludi potrebuje dlhodobejsiu pomoc statu.
    dakto sniva o milione,dakto o kusku chleba,niekto o vile,niekto o teplom pribytku-bolo by uzitocne aby boli take podmienky aby nik nemusel snivat o zakladnych potrebach na prezitie-mozno je to jeden z mojich snov pre tych ktory nemali take sance ako my.
    trisestri a este snivam o spravodlivej spolocnosti,ak by sa ten sen splnil aspon na 30%,tak popracujem na svojej slusnosti ktora nemoze fungovat izolovane

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Indeed Pozri príspevok
    Myslím si, že D.Lipšic osloví mnoho ľudí svojou aktivitou za slušnejšie, fungujúce a zákonnejšie Slovensko.
    A síce oslovuje v prvom rade tých, ktorí rozumejú tomu, čo znamená "mať sen" , ktorí
    na základe toho,že poznali ako funguje ich mozog, motivovali sami seba a v živote aj veľa dosiahli.

    Nemyslím,že táto téma je vyslovené politická,

    preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
    povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
    ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
    priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.

    A aké udalosti sa stali , ktoré boli medznikmi v ich vynimočných životoch.

    Ďakujem za zaujem posielť hodnotné príspevky do tejto témy.
    ...ja nič .....ja muzikant ....

    http://www.porada.sk/t194949-p2-bude...vu-stranu.html
    Indeed opakujem ,že táto tema nemá byť vyslovene politicka

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Indeed
    preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
    povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
    ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
    priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.
    Nóóóóó - povedané po našom: všetky "sny" politikov vedú k ťažkému prebudeniu občanov. Politici majú sny a mi z nich len hlavybolenia. Možno to myslia dobre (aspoň si myslia), no robia to veľmi zle.

    A pokiaľ sa človek pozerá vôkol seba, väčšina ich snov život neposúva dopredu (kvalitatívne, hádam len finančne do nebeských výšin).


    Pokus o apolitizovanie - spomínal som skôr ekonomickú stránku.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    misoft Pozri príspevok
    Nóóóóó - povedané po našom: všetky "sny" politikov vedú k ťažkému prebudeniu občanov. Politici majú sny a mi z nich len hlavybolenia. Možno to myslia dobre (aspoň si myslia), no robia to veľmi zle.

    A pokiaľ sa človek pozerá vôkol seba, väčšina ich snov život neposúva dopredu (kvalitatívne, hádam len finančne do nebeských výšin).


    Pokus o apolitizovanie - spomínal som skôr ekonomickú stránku.
    keď kdh-ák povie že to myslí lepšie urobí to horšie, heslo nižšie dane splnili tak že som viac zaťažený daňami, atď..
    teraz tára o pekných snoch určite budeme mať z toho ťažké sny.tohoto radšej nie

    Má šancu SEN Daniela Lipšica ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.