Zavrieť

Porady

Fissuru ani chronica a voda

Dobry den,
nedávno mi diagnostikovali asi Fissuru ani chronica. Coskoro mam ist na dalsie vysetrenia. Mozem zatial chodit na plavaren, kupalisko? Alebo skor nie, aby som nedostastat nejaku indekciu? A ešte či možem piť Kombucha čaj (kedže som sa docitala "Kombuchu určite neskúšajte, ak máte nevyliečené zápaly väčšieho rozsahu (zozsah vždy určí lekár), pri akútnych novotvaroch.., ...." .
Vopred dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    majkut je offline (nepripojený) majkut

    ucitelka majkut
    Lekar mi predpisal detralex a ze ma posle na dalsie vysetrenie ked pridem domou (kedze som teraz mimo SR). Vselico som si o fisure uz precitala, tak uz teraz trpnem čo bude...

    majkut je offline (nepripojený) majkut

    ucitelka majkut
    Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    majkut Pozri príspevok
    Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?
    tá plaváreň je veľmi potrebná?

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    majkut Pozri príspevok
    Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?
    Nie,kúpaliská a plavárne,sauny a soláriá rozhodne nie sú vhodné.Aj doma len sprcha a nie vaňový kúpeľ.

    majkut je offline (nepripojený) majkut

    ucitelka majkut
    OK, veľmi ďakujem!
    A čo tá KOMBUCHA ? či tiež si mam dať zatiaľ pokoj?
    Naposledy upravil majkut : 05.06.12 at 16:51

    jenny5 je offline (nepripojený) jenny5

    jenny5
    Plávanie určite nedoporučujem, čo sa týka kombuchy neviem, ale radšej by som to neskúšala.
    Ak sa stav nezlepší pomocou mastí a liekov, asi sa skalpelu nevyhneš. Ja mám takúto operáciu za sebou a hoci som sa snažila skoro rok s tým bojovať, nepodarilo sa a nakoniec som musela ísť na operáciu. U mňa to bolo o to horšie, že som mala bábätko a kojila som, preto som to stále odďaľovala.
    Doporučujú sa vlažné kúpele v dubovej kôre, vyskúšaj. Každopádne držím palce.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Tiež mi diagnostikovali fissuru aj hemoroidy, bol som na operácii, po dvoch rokoch opäť krvácam. Stav trvá už dva roky, chcem skúsiť nejaké prípravky. Čo doporučujete?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.