Zavrieť

Porady

ICQ - ako odinštalovať?

Prosím o radu, ako odinštalovať icq 7,7. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako každý iný program - cez odobratie programov: Ovládací panel>Programy>Programy a súčasti>Odinštalovať program. Potom prečistiť registre. Prípadne ak niečo zostane v PC pod ICQ, odstrániť (ale po prvých dvoch akciách!)

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    misoft Pozri príspevok
    Ako každý iný program - cez odobratie programov: Ovládací panel>Programy>Programy a súčasti>Odinštalovať program. Potom prečistiť registre. Prípadne ak niečo zostane v PC pod ICQ, odstrániť (ale po prvých dvoch akciách!)
    Ďakujem!!!!!!!!! Funguje to! a zase viem niečo viac!!!!!!!!!!!

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Terezia13 Pozri príspevok
    Ďakujem!!!!!!!!! Funguje to! a zase viem niečo viac!!!!!!!!!!!
    ..v jednom počítači sa mi to dalo a teraz som to išla urobiť v druhom a vôbec som to nenašla cez ovládací panel a "inštalovať + odinštalovať".......... aká je ešte možnosť?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aký operačný systém je v tom druhom PC?
    http://support.microsoft.com/kb/307895
    http://support.microsoft.com/kb/314481/sk


    Drsnejší spôsob: vymazať celý adresár ICQ, potom použiť CCleaner, aby odstránil aj zbytky po ňom v registroch.
    A pokiaľ sa vieš v registroch orientovať, ručne to v nich vymazať, ak tam predsa len niečo zostalo (ak sa nevyznáš - použi len vyššie napísané, alebo priateľa na telefón )

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Terezia13 Pozri príspevok
    ..v jednom počítači sa mi to dalo a teraz som to išla urobiť v druhom a vôbec som to nenašla cez ovládací panel a "inštalovať + odinštalovať".......... aká je ešte možnosť?
    Používám program ICQ 6 a potřeboval bych ho odinstalovat. Zkoušel jsem to přes „Přidat nebo odebrat programy“, ale tam zástupce programu nebyl, a ani ICQ odinstalaci nenabízí. Nepomohl mi ani čisticí program. Co s tím?

    Asi nejjednodušší bude spustit znovu instalaci programu. V lepším případě ona sama pozná, že je aplikace již nainstalována, a nabídne její odinstalaci, v horším případě program znovu nainstalujte – pak se opět objeví zástupci jeho odinstalace (v nabídce Start i v okně Přidat nebo odebrat programy).

    zdroj>>>http://ppk.chip.cz/cs/poradna/jak-odinstalovat-icq.html

    Vyskúšaj vyššie uvedený postup

    ICQ - ako odinštalovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.