Zavrieť

Porady

Odstupujem kaviaren čo s alkoholom?

Ahojte odstupujem kaviaren a chcem sa opytat co s alkoholom? Mozem ho preberajucemu nechat nebude s tym potom problem ked sa pojdem odhlasit s colnice?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Môžeš mu liehoviny predať so súhlasom colného úradu, pri splnení podmienky, že osoba, ktorej alkohol predáš, už bude mať vydané povolenie na predaj SBL a ty musíš oznámiť colnému úradu stav zásob ku dňu odňatia povolenia na predaj.
    Pozri si k tomu zákon č. 530/2011 o spotrebnej dani z alkoholických nápojov, najmä § 54 ods. 22.

    Osoba, ktorej zaniklo povolenie na predaj alebo oprávnenie na distribúciu, môže predať spotrebiteľské balenie len s písomným súhlasom colného úradu; ustanovenia § 70 ods. 1 písm. t) a u) sa nepoužijú. Právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorej colný úrad odňal povolenie na predaj alebo oprávnenie na distribúciu, je povinná oznámiť colnému úradu v určenej lehote údaje podľa odseku 7 písm. b) alebo odseku 15, a to podľa stavu ku dňu odňatia povolenia na predaj alebo oprávnenia na distribúciu.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    freew Pozri príspevok
    Ahojte odstupujem kaviaren a chcem sa opytat co s alkoholom? Mozem ho preberajucemu nechat nebude s tym potom problem ked sa pojdem odhlasit s colnice?
    Žeby si ho vypil? Ale v takom stave potom nechoď na tú colnicu...
    Ale teraz vážne: ako Ti radí tuto Kvaka nado mnou, ak má už preberajúci povolenie na predaj liehu v spotrebiteľskom balení, môžeš mu ho prenechať, veru tak, Kvak. Prípadne ďalšie info na stránke www.colnasprava.sk.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ja rovnako navrhujem vypit ho.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Indeed Pozri príspevok
    Ja navrhujem urobiť AKCIU za darmo a nallievať okoloidúcim...
    Čo tak rovno pred úradom vlády - keď je dnes toho Róberta...
    Nemyslím toho Geissena, či ako sa to volá, toho čo mu vraj lezie na nervy, keď naňho žena vykrikuje Róóóóóbert....!

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    Oliwa Pozri príspevok
    Čo tak rovno pred úradom vlády - keď je dnes toho Róberta...
    Nemyslím toho Geissena, či ako sa to volá, toho čo mu vraj lezie na nervy, keď naňho žena vykrikuje Róóóóóbert....!
    "vytrhol by som jej hlasivky" to myslíš?
    Naposledy upravil Ivana Š : 07.06.12 at 20:08
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Indeed to zostane ako pamätný výrok
    Oliwa Jasnačka, toho... Stačia mi upútavky a mám dosť...
    lujza.j ale ved oni sú takí zlatí....
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    freew Pozri príspevok
    Ahojte odstupujem kaviaren a chcem sa opytat co s alkoholom? Mozem ho preberajucemu nechat nebude s tym potom problem ked sa pojdem odhlasit s colnice?
    S alkoholom ktorý si už raz zakupil a vyplatil možeš robiť čo len chceš ...

    Možeš ho darovať niekomu /naliať/ , možeš ho vyliať do kanala , zapaliť , naliať do nádrže auta
    všetko možné, len jedno nesmieš : dať ho neplnoletým osobam

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Indeed Pozri príspevok
    S alkoholom ktorý si už raz zakupil a vyplatil možeš robiť čo len chceš ...

    Možeš ho darovať niekomu /naliať/ , možeš ho vyliať do kanala , zapaliť , naliať do nádrže auta
    všetko možné, len jedno nesmieš : dať ho neplnoletým osobam
    Indy, tak toto nikdy... ako fyzická osoba áno, ale právnická nie...

    Odstupujem kaviaren čo s alkoholom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.