Zavrieť

Porady

Display na magnetickom rotopede

Od známych sme si doteperili už používaný magnetický rotopéd. Je v celkom dobrom stave. Nie je značkový. Na displeji je zobrazených viacero funkcií. (Rýchlosť, vzdialenosť, čas, tep, a ešte iné). Lenže okrem tepu tam nič automaticky nemeria. Vybrať sa tieto funkcie dajú - tlačidlom "mode" a pridávať hodnoty, ktoré postupne vzrastajú - tlačidlom "set"- iba celé čísla, alebo "resetom" sa dajú vymazať. Naši v rodine to nikdy neriešili a ani nám nevedeli povedať, či to vôbec niekedy fungovalo. Ja sa v tom nevyznám. Neviete mi poradiť, či to môže byť pokazené, alebo je v tom dajaký háčik, ktorému nerozumiem. Podľa mňa, by sa tieto hodnoty po zapnutí a šľapaní mali automaticky zobrazovať. Nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Vďaka za nápad, tie by mali byť OK. Skôr som myslela na dajaké čidlo či nemôže byť odpojené. Ak tam vôbec niečo také existuje. Asi by to pýtalo názor "odborníka v odbore". Asi donútim manžela, aby to rozobral. Len či nebudem musieť za odmenu šľapať v spodnom prádle.

    zena77 je offline (nepripojený) zena77

    zena77
    ale vieš čo, vykašli sa na display - natiahni budík, kľudne aj kuchynskú minútku - na 60 minút, zapni dobrý film alebo pusti hudbu a šlap do pedálov čo Ti budú sily stačiť, a že sa budeš musieť vyzliecť - to jejasné aj manžel bude rád ja som doma tiež na orbitreku musela párkrát cvičiť iba v prádle
    aspoň bola sranda

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Ale takto sa možno zopár "odborníkov" na opravu možno aj prihlási. Samozrejme, že mi to nebráni pri cvičení. Aj tak, kým sa ja k tomu dostanem, už ani nevidím na display.

    zena77 je offline (nepripojený) zena77

    zena77
    jak to ???? bolia kolená ??? tak potom treba dať nejaké sťahováky na kĺby .... aby si si neublížila viac ako pomohla...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evitas Pozri príspevok
    Od známych sme si doteperili už používaný magnetický rotopéd. Je v celkom dobrom stave. Nie je značkový. Na displeji je zobrazených viacero funkcií. (Rýchlosť, vzdialenosť, čas, tep, a ešte iné). Lenže okrem tepu tam nič automaticky nemeria. Vybrať sa tieto funkcie dajú - tlačidlom "mode" a pridávať hodnoty, ktoré postupne vzrastajú - tlačidlom "set"- iba celé čísla, alebo "resetom" sa dajú vymazať. Naši v rodine to nikdy neriešili a ani nám nevedeli povedať, či to vôbec niekedy fungovalo. Ja sa v tom nevyznám. Neviete mi poradiť, či to môže byť pokazené, alebo je v tom dajaký háčik, ktorému nerozumiem. Podľa mňa, by sa tieto hodnoty po zapnutí a šľapaní mali automaticky zobrazovať. Nie?
    Podľa tvojho popisu bude problém niekde inde. Na to, aby ten display ukazoval a meral hodnoty, musí byť na rotopede niekde magnetické čidlo, ktoré sníma rýchlo točenia nejakého kolesa. Z toho displeja asi idú nejaké kábliky niekam. Na ich konci je taký magnetický snímač, možno sú káble pretrhnuté, alebo ten snímač vypadol zo svojho miesta a nesníma pohyb. Ak to nie je značkový rotoped, oprava asi nebude možná. Na tie lacné No name tovary nebývajú náhradné diely.

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Na toto som čakala. Už mám dôvod donútiť manžela, aby sa prepracoval ku káblikom, je možné, že to čidlo len nie je na mieste.

    Display na magnetickom rotopede

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.