Zavrieť

Porady

Kučeravosť listov na paradajkách?

Aká je prevencia proti kučeravosti (stáčanie) listov na paradajkách??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    Ja si predbezne myslim, ze to stacanie je reakcia rajciny na sucho, vysoke teploty a rajcina sa tak brani, takze by som ich dobre prepolievala - nie listy samozrejme, ale rajciny dolu.

    kicabura je offline (nepripojený) kicabura

    kicabura
    Chokma Pozri príspevok
    Ja si predbezne myslim, ze to stacanie je reakcia rajciny na sucho, vysoke teploty a rajcina sa tak brani, takze by som ich dobre prepolievala - nie listy samozrejme, ale rajciny dolu.



    dakujem za názor, ale momentálne je už tri dni mokro a aj tak sú stále postačané.
    wagner Aj na niektorých mojich koreňoch sa krútia listy. Je to odrodová vlastnosť
    Chokma tak zober zehlicku a vyzehli ich )))))

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    mam na zahrade 3 rozne paradajky.jedna rodi ako blazniva ale tie dve,neviem.
    jedna-je to taka mala v tvare hrusticky a zlta-prave ked ponahadzovala plody ama dozrievat,uplne odkvecla-listy ma akoby spalene,suche,akoby ju niekto niecim polial,len srdiecko na vrchu ma este pekne zive,zelene.ale plody nezltnu,len visia a neviem,ci dozreju.
    druha zacala kvitnut ovela neskor ako dve ostatne,ale uz ma vela plodov.neviem co to bude zac.ale zacinaju jej obsychat listky presne ako tej zltej.co to je a co s tym???

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Osky, hod si do vyhladavaca "choroby rajcin" je tu viacero tem
    napr. http://www.porada.sk/t115787-paradaj...v-choroby.html

    /viac tem mi nejde popridavat,Porada zas blbne ... /
    osky vdaka,ved ani ja som nenasla vhodnejsiu temu....

    Kučeravosť listov na paradajkách?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.