Zavrieť

Porady

Dexia banka- zrusenie uctu.

Dobry den,

ma niekto prosim skusenost s rusenim uctu v Dexia banke? Zaujimalo by ma, ci tam su nejake poplatky a nejaka cakacia lehota. Info na ich webke si viem najst, zaujima ma skor konkretna skusenost a zalezitosti, kt. na webe uvedene nie su...

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bromid je offline (nepripojený) bromid

    bromid
    ahoj, ja som cca pred rokom v dexii zrusil a nebol ziadny poplatok ani problem. a zrusilo sa to hned v ten den, len este postou potvrdenie ti pride asi tak za cca 3 dni

    brezicka je offline (nepripojený) brezicka

    brezicka
    Dakujem za "namahu", ale prave o taketo odpovede nestojim Fascinuje ma, ako rychle dokazu nniektori ludia odpisat ineho cloveka bez toho, aby cokolvek o nom vedeli....nuz, aj tymto sposobom si niektori zvysuju sebavedomie...?

    dalid Pozri príspevok
    Je problém zájsť tam osobne a opýtať sa priamo v banke?

    brezicka je offline (nepripojený) brezicka

    brezicka
    Ale ako vidm, tak sme sa porozumeli ;-) Ano, myslela som Prima banku.

    pavol54 Pozri príspevok
    snáď prima banka

    brezicka je offline (nepripojený) brezicka

    brezicka
    Ahoj, dakujem za odpoved. No ja sa pytam preto, lebo pred par rokmi som rusila v TB a tiez mi tam tvrdili, ze staci par podpisov a je to a nakoniec to trvalo par mesiacov (rusila som na inej pobocke ako som zakladala) a peniazkov viac nez len par

    bromid Pozri príspevok
    ahoj, ja som cca pred rokom v dexii zrusil a nebol ziadny poplatok ani problem. a zrusilo sa to hned v ten den, len este postou potvrdenie ti pride asi tak za cca 3 dni

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Základny postup pri rušení akehokoľvek učtu v ktorejkoľvek banke.

    -odovzdať bankovú /-é/ kartu /-y/
    -zrušiť všetky trvalé príkazy na učte
    -vyrovnať aj s rezervou pripadné pohľadavky,ktoré by mohla banka mať
    -oznamiť číslo ineho učtu na zaslanie prip.zostatku na učte
    -dodržať lehotu na "vyčistenie účtu" (prichadzajuce a odchadzajuce platby a inkasá)

    Pododržaní tychto podmienok banka v určitej lehote učet zruší a majiteĺa učtu bude informovať listom.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Jedinou vacsou prekazkou pri zruseni uctu moze byt, ak je k uctu vydana embosovana platobna karta. Vtedy ma banka drzat zrusenie az 8 tyzdnov. Lebo banka nikdy nevie, ci si nahodou neurobil v zahranici kartou transakcii cez imprinter a poziadavka na uhradu z uctu moze prist aj o 6-7 tyzdnov. Banka by to uz nemala voci akemu zostatku zuctovat. Zvycajne banka v takom pripade pozaduje vratenie karty a da ti podpisat zrusenie uctu s odkladnou podmienkou, pricom tento bude zruseny len v pripade, ak do stanoveneho terminu nepride na zuctovanie ziadna kartova transakcia.

    brezicka je offline (nepripojený) brezicka

    brezicka
    Vdaka za odpoved, o tomto som nevedela,uz som mudrejsia Ale to nie je moj pripad, k tomu uctu bola vydana len obycajna elektronicka karta, tak snad to prebehne hladko.

    profesional Pozri príspevok
    Jedinou vacsou prekazkou pri zruseni uctu moze byt, ak je k uctu vydana embosovana platobna karta. Vtedy ma banka drzat zrusenie az 8 tyzdnov. Lebo banka nikdy nevie, ci si nahodou neurobil v zahranici kartou transakcii cez imprinter a poziadavka na uhradu z uctu moze prist aj o 6-7 tyzdnov. Banka by to uz nemala voci akemu zostatku zuctovat. Zvycajne banka v takom pripade pozaduje vratenie karty a da ti podpisat zrusenie uctu s odkladnou podmienkou, pricom tento bude zruseny len v pripade, ak do stanoveneho terminu nepride na zuctovanie ziadna kartova transakcia.

    Dexia banka- zrusenie uctu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.