Zavrieť

Porady

Predvedenie policiou

Zdravim vas poradaci chcel by som aby ste my poradili mam občiansky spor kde sa svedok druhy krat nedostavil na vypočutie z dvovodu pracovneho vytaženia z meskeho uradu my dnes volala pani ktora to ma na starosti že sa dozvedela že dotyčna osoba nepride kvoli praci ja som precestoval 170 km z domu zaujimalo by ma ako sa postupuje v takom pripade kto my zaplati naklady a pod dalej pani z Mv my povedala že sa s tym neda nič robit a predvolana si vybralla iny datum na vypočutie kde zase budem musiet merat cestu z domu ešte ten svedok je moj a navrh som podal ja svedok ma len dosvetčit čo povedal dotičny za vaše odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Pochybujem,žeby kvoli prejednávaniu občiansko-právnemu , niekoho eskortovala polícia .

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Indeed Pozri príspevok
    Pochybujem,žeby kvoli prejednávaniu občiansko-právnemu , niekoho eskortovala polícia .
    INDEED má pravdu- tu určite nebude židne predvedenie políciou- to sa robí len keď sa niekto nedostavuje na súd a pod., ale v takomto prípade určite nie...
    Indeed ber to ako výlet.

    Bach je offline (nepripojený) Bach

    Bach
    Ale ludia sory za pravopis pojednavanie bolo o 10 00 a mne volala pani o devjatej že s toho nič ja som už bol v meste takže teraz je to na rovine vdaka za odpovede dalšie bude v piatok ja mam tiež robotu mna len zaujima kto my tie vylety bude platit vdaka
    Indeed ..poskladame sa my Poradaci....

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    neviem istotne, ale keď skončí spor tak ten kto bude vinný, preto je potrebne nechávať si všetky lístky a potvrdenia o ušlej mzde, trovy treba žiadať od vinníka alebo cez súd, ale prečo musíš byť prítomný pri vypočutí svedka

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    ak som správne pochopil, jedná sa o súdny spor? trovy konania si uplatňuješ a súd rozhodne o ich náhrade zvyčajne podľa úspechu účastníka

    §137 OSP

    Trovy konania sú najmä hotové výdavky účastníkov a ich zástupcov, včítane súdneho poplatku, ušlý zárobok účastníkov a ich zákonných zástupcov, trovy dôkazov, odmena notára za vykonávané úkony súdneho komisára a jeho hotové výdavky, náhrada výdavkov právnickej osoby, ktorá je oprávnená zastupovať v konaní podľa osobitného predpisu, odmena správcu dedičstva a jeho hotové výdavky, tlmočné a odmena za zastupovanie, ak je zástupcom advokát.

    Bach je offline (nepripojený) Bach

    Bach
    vdaka za odpovede ale toto konanie je zatial iba na mestkom vybore nie je to ešte na sude

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Bach Pozri príspevok
    vdaka za odpovede ale toto konanie je zatial iba na mestkom vybore nie je to ešte na sude
    mestské výbory už nie sú jedná sa o správne konanie a na súde to s najväčšou pravdepodobnosťou ani neskončí

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Bach Pozri príspevok
    Zdravim vas poradaci chcel by som aby ste my poradili mam občiansky spor kde sa svedok druhy krat nedostavil na vypočutie z dvovodu pracovneho vytaženia z meskeho uradu my dnes volala pani ktora to ma na starosti že sa dozvedela že dotyčna osoba nepride kvoli praci ja som precestoval 170 km z domu zaujimalo by ma ako sa postupuje v takom pripade kto my zaplati naklady a pod dalej pani z Mv my povedala že sa s tym neda nič robit a predvolana si vybralla iny datum na vypočutie kde zase budem musiet merat cestu z domu ešte ten svedok je moj a navrh som podal ja svedok ma len dosvetčit čo povedal dotičny za vaše odpovede vopred dakujem
    Bach Pozri príspevok
    a čo moje naklady na cestu čiže potom inštitucia nema vobec vahu je to len nula
    ....v súvislosti z otázkami sa pripájam k tomuto ..
    Indeed 12 Minutes Ago #13458

    Aku znamku si mal v škole zo slovenskeho pravopisu ?
    ...ale inak ???

    To v akom meste bývaš ???.....v New Yorku ???
    Ja len preto sa pýtam , vravíš o spore a volala Ťa pani z miestneho úradu a Ty si precestoval 170 km ...!!!!!!

    .......kua ....šak jedno z druhým význam nedáva ......celý príspevok je o ničom...
    Nandrolon možno išiel na miestny úrad cez PRAHU :-))))))))))))))))
    Indeed priklaňaš sa k neexistujúcemu odkazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.