Zavrieť

Porady

prestriekanie chladničiek

Ahojte, potrebovala by som radu, ci sa da chladnicka prestiekat bez nejakych nasledkov. Sama sa to asi neopovazim urobit, tak ci mi viete poradit nejaku firmu v okoli Nitry, co sa tym zaobera a hlavne nech su dobrí a jasne ze nie moc drahí.

Dakujem.
Naposledy upravil Dav : 14.06.12 at 11:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som kedysi davno tiez chcela,aby mi chladnicka ladila s obkladackami v kuchyni.
    Vyriesila som to samolepiacou,umyvatelnou tapetou. Vyzeralo to pekne, ucel to splnilo na dlhe roky.
    Zitulda Mám otázku miesto komentára CHcela som citáciou a multicitáciou odpovedať, ale neviem prečo?...nemám kde nie je okno na priloženie a písanie
    arizona Zitka,ani mne multicitacia nefunguje uz davno
    buchač Pozri príspevok
    ...dá sa ...všetko sa dá ....

    No dobrý a lacný ( firma ) sa nejak vylučuje ....skôr by som povedal , že dobrý a primeraná cena ...

    Neviem síce , v akom stave je tá chladnička , kvôli čomu ju mieniš prestriekať ....no ak má vyzerať nový šat k svetu , tak je potrebná aj nejaká tá príprava ....demontáž , brúsenie starého náteru , atď .....
    Samozrejme , čím väčšia chladnička , tým vyššia cena kvôli tej pracnosti ....

    Povedal by som , že sa to neoplatí ........radšej doplatím a kúpim novú - možno ani doplatok nebude nutný , občas sú predsa nejaké tie akcie ....
    Záruku ani nespomínam ....pokoj na pár rokov a nová chladnička v domácnosti ...

    Starú by som poriešil nejakým iným spôsobom ...povedzme odsunul na chatu , záhradu a podobne...















    Dik za odpoved.. ale to je uplne nova chladnicka... ide o to ze taku ako ja chcem nikde nieje..preto ma zaujima ta cena.. co som nasla chladnicku ktora by akoze mohla byt stoji vyse 1000e a to nie som ochotna dat..co mam vybratu ta stoji 300 a prestriekanie nebude stat viac ako 1000e (dokopy)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V nejakej dizajnerskej relacii prestriekali chladnicku v autolakovni ...vyzeralo to krasne, ale ci sa zmestite do cenovej relacie ... je otazne.
    ale skusila by som sa popytat v autolakovniach
    No skusim..ale snad to nebude stat 700e.. len dvere chcem, nakolko ostatne bude schovane v nabytku.
    Helik3 to sa určite zmestíš..

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Lucia Durcakova Pozri príspevok
    No skusim..ale snad to nebude stat 700e.. len dvere chcem, nakolko ostatne bude schovane v nabytku.
    Bez problemov.
    Dvere odmontujes, na to su pripravene (pri otacani Lave/Prave), v lakovni si to oblepi (uchyt, gumove tesnenie, vnutro).

    Material (? €) + 30 € za robotu, viac by som nedal.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    alebo si ju daj oblepiť reklamnej agentúre. v tlačiarni...polep ti spravia, aký len chceš.....

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    určite oblepenie samolepiacou foliou v nejakej reklamke je najlepšie riešenie a hlavne to dlho vydrží.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Lucia Durcakova Pozri príspevok
    Dik za odpoved.. ale to je uplne nova chladnicka... ide o to ze taku ako ja chcem nikde nieje..preto ma zaujima ta cena.. co som nasla chladnicku ktora by akoze mohla byt stoji vyse 1000e a to nie som ochotna dat..co mam vybratu ta stoji 300 a prestriekanie nebude stat viac ako 1000e (dokopy)
    multicitácia sa nedá proložiť
    Starú chladničku, som oblepila krásnou samolepiacou tapetou, ktorá bola síce drahá, ale výsledok bol fantastický. A čo potešilo dušu? - že každý, ktoju u nás videl, neveril, že je to tapeta a vyrdžala nám ešte 10 rokov, pokazila sa, nedala sa opraviť a museli sme kúpiť novú.

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Tiež sa pridávam k samolepiacej tapete. V súčasnosti je obrovský výber farieb. Svokra mala už starú chladničku, na ktorej boli zbytky nálepiek, použili samolepiacu fóliu bielu a chladnička je ako nová. Aspoň zvonka.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    nemusí si vyberať len farby, dones do agentúry digitálne foto a oni ti oblepia chladničku čím len chceš...foto z dovolenky, deti.....
    ja by som si tam dal si tlsté prasa na výstrahu.....
    no som rozmyslala aj tak, len sa bojim skrabancov, deti atd....a umyvania...s umyvanim problem nemas?

    zena77 je offline (nepripojený) zena77

    zena77
    ja som ju tiež oblepila samolepiacou - tapetou , aj umývačku a digestor - všetko ladí s kuchynskou linkou - predtým to bolo biele....

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Tapety sú umývateľné a vždy sa dajú vymeniť. Sú lesklé, matné, ryhované s imitáciou dreva,... A ani to nie je drahé. Ak by sa ten autolak poškriabal - tak to by bolo horšie. Ja mám dve malé deti. U mňa je všetko možné. Keď som kupovala chladničku ja, v obchode som strašne chcela jednu, ktorú mali už poslednú. V prípade novoobjednanej by bola cena o dosť vyššia. Ale táto jedna mala malú prehlbeninu na dverách, ktorá v podstate bola skoro neviditeľná. Ale ja som odmietla, kúpila som úplne inú. Do týždňa som na tej mojej doma mala DVE také prehlbeniny a ešte aj škrabanec. Vždy hľadáme pre nás to dokonalé, ale dokonalé to nikdy nebude.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Lucia Durcakova Pozri príspevok
    no som rozmyslala aj tak, len sa bojim skrabancov, deti atd....a umyvania...s umyvanim problem nemas?
    Umyvatelnu tapetu mozes umyvat. Ja som bezne umyvala Jarovou vodou,alebo aj Cifom.Nic sa jej nestalo...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Lucia Durcakova Pozri príspevok
    Ahojte, potrebovala by som radu, ci sa da chladnicka prestiekat bez nejakych nasledkov. Sama sa to asi neopovazim urobit, tak ci mi viete poradit nejaku firmu v okoli Nitry, co sa tym zaobera a hlavne nech su dobrí a jasne ze nie moc drahí.

    Dakujem.
    ...dá sa ...všetko sa dá ....

    No dobrý a lacný ( firma ) sa nejak vylučuje ....skôr by som povedal , že dobrý a primeraná cena ...

    Neviem síce , v akom stave je tá chladnička , kvôli čomu ju mieniš prestriekať ....no ak má vyzerať nový šat k svetu , tak je potrebná aj nejaká tá príprava ....demontáž , brúsenie starého náteru , atď .....
    Samozrejme , čím väčšia chladnička , tým vyššia cena kvôli tej pracnosti ....

    Povedal by som , že sa to neoplatí ........radšej doplatím a kúpim novú - možno ani doplatok nebude nutný , občas sú predsa nejaké tie akcie ....
    Záruku ani nespomínam ....pokoj na pár rokov a nová chladnička v domácnosti ...

    Starú by som poriešil nejakým iným spôsobom ...povedzme odsunul na chatu , záhradu a podobne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.