Zavrieť

Porady

Poštovné v eshope.....

Chcxel by som sa opýtať. Ako by ste riešili poštovné v eshope kde mate rôzne druhy tovaru, teda aj rôznych dodavatelov. Ak si u Vás objedná konečný spotrebitel rôzne druhy tovaru, čiže urobí väčší nákup a vy mu to posielate za jedno poštovne. No Vašim dodavatelom, respektíve velkoobchodo každemu zvlast musíte platit poštovne. V tomto mam dilemu že ako to vyriešiť.
Neviete poradit??

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    to musis ty vediet kolko ta stoji postovne, a ci ho mozes dotovat z ceny tovaru... ja mam jednotne 5 eur za dobierku UPS kurierom a tolko ma to aj stoji pre balik do 5kg... nakup nad 100 eur doprava zadarmo, toto ludia viac menej akceptuju.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ale co tu miesas naklady za postovne od dodavatela. Tebe musi postove v e-shope pokryt naklady na prepravu tovaru od teba k zakaznikovi. Alebo predavas v e-shope za nakupnu cenu?

    globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

    globalpartner
    misomiso Pozri príspevok
    Ale co tu miesas naklady za postovne od dodavatela. Tebe musi postove v e-shope pokryt naklady na prepravu tovaru od teba k zakaznikovi. Alebo predavas v e-shope za nakupnu cenu?
    No asi mal na mysli napr. 5 dodavateľov (nie dropshiping) z cenami za dopravu-poštovné od 4 do 9 EUR (reálne toľko napr. z Čiech).
    Tak potom ak dá poštovné 5 EUR tratí , ibaže by navýšil o 4 Ečiek cenu tovaru a je otázne či by to bolo potom predajné hlavne u drobného tovaru.

    kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

    len skúšam prežiť kobolcs
    to je jednoduche riesenie sa vola sklad (odporucam aspon v hodnote mesacneho obratu, cez vianoce viac) zvycajne aj vo dodavatelia maju postovne zdarma nad sumu x eur, a eshopar by mal vediet co najviac ludia nakupuju a mat "doma" aspon 1-2ks a z akciovych kludne aj 5-10ks. ostatne sa doobjednava.

    marandy je offline (nepripojený) marandy

    marandy
    S tymto problemom som zapasil aj ja. Postovne na moj tovar je takmer vzdy ine (podla vahy) a tak som navysil ceny o dopravu a dal postovne zadara.
    Naposledy upravil Dav : 01.07.12 at 17:32

    Poštovné v eshope.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.