Zavrieť

Porady

pomoc

Dobrý večer prosím vás o pomoc chcel by som ist na dovolenku destináciu ešte nemám vybratú chcem ist sám poraďte mi prosím nejakú overenú cestovku a aj cenove lacnú ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    čo je "overená cestovka"? o každej cestovke ti bude X ľudí tvrdiť, že boli spokojní a ďalších X, že je to tá najhoršia cestovka na svete.
    čo je "cenovo lacná" dovolenka pre teba? 300 EUR? 500 EUR? 1000 EUR?
    chceš ísť na dovolenku na Slovensko, k moru, poznávať históriu, zážitková dovolenka, máš rád zimu, teplo?

    sorry, ale tvoje otázky sú nezmyselné

    inak čím ďalej tým viac ľudí sa vyberá na dovolenku na vlastnú päsť.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    pivko Pozri príspevok
    majko ma asi 15 , tak že skús čunder.
    vyzerá to tak zober ho do Thajska, vypýtaj si za to 1200 EUR a hotovo

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    mattto Pozri príspevok
    vyzerá to tak zober ho do Thajska, vypýtaj si za to 1200 EUR a hotovo
    1.200 mu stačí aj na hotel + čaja , nemusí spať pod holým nebom.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    A prečo sám? Stúpiš na morského ježka a nebude ti mať kto postrážiť na izbe veci, pokiaľ budeš na pohotovosti ........

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    hubatá Pozri príspevok
    A prečo sám? Stúpiš na morského ježka a nebude ti mať kto postrážiť na izbe veci, pokiaľ budeš na pohotovosti ........
    fíha toto mi hrozí

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    hubatá Pozri príspevok
    A prečo sám? Stúpiš na morského ježka a nebude ti mať kto postrážiť na izbe veci, pokiaľ budeš na pohotovosti ........
    načo bude brať drevo do lesa? niekedy si treba od ženy oddýchnuť kvôli ježkom mu stačí obuv do mora

    inak páči sa mi, ako tu niekto zadá otázku, už sa tu viac neukáže a ostatní diskutujúci jeho "problém" posunieme do úplne nových dimenzií

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    pivko Pozri príspevok
    1.200 mu stačí aj na hotel + čaja , nemusí spať pod holým nebom.
    nestačí, lebo ty ako sprievodca (ktorého podľa otázok určite potrebuje) si vypýtaš 800 EUR
    pivko minimálne

    majko 15 je offline (nepripojený) majko 15

    majko 15
    takže dobre som sa zasmial na vašich príspevkoch.a teraz vážne pozeral som tuto-
    Tím INVIA.SK čo o tom viete?

    majko 15 je offline (nepripojený) majko 15

    majko 15
    čo je nik teraz keď som tu hm niekto písal že napíšem a už sa tu neukážem tak som tu sklamaní?

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    v 16tich som chodil na "dovolenku" k babke na východ a dnes sa chodí k moru

    opýtaj sa známych na ich dovolenky, poznáš ich, vieš, že ťa neoje.ú, takéto referencie sú najlepšie a nezabudni si gumáky do mora

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Neviem odkial si , lebo to nemáš v profile ,ale keď si zo západneho Slovenska a nemáš problém letieť z Viedne tak pozeraj airstop.sk alebo rudolfreisen.cz , ak si odkázaný na odlet zo Slovenska tak ti stačí sledovať travel.sk.Dnes si mal 5* do Turecka komplet za 300 , no nekup to.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    majko 15 Pozri príspevok
    matto ok aj gumáky beriem ale kam to mám ist stále netuším.pivko no tak to kuknem
    ty musíš vedieť, kde chceš ísť a čo vidieť. Inak ľudia sa navzájom posielajú tam, kde nikto nechce ísť ak by som si vyberal teraz dovolenku, išiel by som do Španielska - buď kanárske alebo niektorý z baleárskych ostrovov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.