Zavrieť

Porady

Skopirovane moje obchodne podmienky aj s mojim nazvom eshopu!

Mili poradaci, mam taky problem a neviem co s tym. Mam eshop a obchodne podmienky samozrejme na nom. Pri googlovani som nasla jeden obchod kde sa predava podobny tovar a maju skopirovane moje obchodne podmienky. To ale nie je to co ma tak rozhorcilo, ma ich poupravene...ale to ze pri akomkolvek spomenuti firmy.ochodu je neprepisany moj nazov obchodu a moja mail.adresa!! Co ma ale dorazilo uplne je fakt, ze ja predavam originalny tovar...a tamten obchod napodobeniny - FM !! Hrozim sa toho, ze ak si niekto klikol na tie obchodne podmienky a preklikol sa na mna, ze si moze mysliet ze ja som ta ista firma a na stranke predavam FM parfemy! A toto sa mi predychava najtazsie, pretoze predavam originalny tovar od certifikovanych dodavatelov. Poradte mi prosim co s ty..Asi pred polrokom som zavolala na to cislo a brala som to este sportovo, ze som ich upozornila a verila ze to zmenia. Pan sa somnou moc nebavil a polozil, ale myslela som ze je to vybavene. Ale s hrozou som zistila teraz, ze je to tam stale aj po pol roku.Uff. Co s tym prosim Vas?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

    D.Halas
    Dobry den,

    na tuto temu som uz niekolkokrat pisal, ze dana osoba Vam v skutocnosti skor len pomaha, pretoze google kopirovane texty penalizuje a samozrejme, cez obchodne podmienky sa k Vam mozu dostat ludia, co chceli nakupovat tam.
    Jediny problem by som videl prave v asociacii Vaseho obchodneho mena s napodobeninami, v tomto pripade bude asi lepsie sa obratit na pravnika.
    miro2111 V akom zmysle myslíš že sa to penalizuje???

    Skopirovane moje obchodne podmienky aj s mojim nazvom eshopu!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.