Zavrieť

Porady

Policajti ubližili mi na zdravi na pokyn "neodborneho zachranara" vo vlaku. Dôsledky

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Dobrý deň vážené,
prosím o radu alebo správny postup.
Cestoval som minulý týždeň vo vlaku Trnava- Košice. Za Leopoldovom som dostal epileptický záchvat vo vlaku(nemal som ho už 3.roky...).
Prebral som s tým, že na mňa "žve drbnutý záchranár"(nie lekár) s posádky RZP, na to kúpe dobehli 2.policajti, začali mi vykrúcať ruký a vyhodili ma z vlaku, lebo ako že ja "pasažir zdržujem vlak".

NA nastupišti v NmV ma zhodili na zem, kolenami dole, rozbili mi pravé koleno (v Trenčianskej Nemocnice - mi neskor odsávali krv s kolena).
Teraz chodím na barlách.
Vtedi mi dali mi náramky, ruky odzadu, hodili ma do sanitky v NmV na stanice a doviezli ma do NsP v Trenčíne. V Sanitke som bo stal spútaný s rukamy odzadu a malo som sa "nie zaškrtil", na toto sa len policajyt veselo smal!?

Osobné čísla tychto 2. "fašistických policajtov" som si odpísal, no číslo posádky RZP - nie môžem ni od koho obdržať.

Napriek "prázdnym" sľubom zo strediska RZP s Trenčína- mi za 2. dni - nik nič nie oznámil.

Budem podávať Trestné Oznámenie za ublíženie na zdraví.

Viete mi niekto niečo poradiť ohľadom postupu, nakoľko teraz nemám peniaze na právnika.

Dopredu vďaka, Rusnak, Tnava.
Naposledy upravil Dav : 20.06.12 at 08:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
rusin Pozri príspevok
Dobrý deň vážené,
prosím o radu alebo správny postup.
Cestoval som minulý týždeň vo vlaku Trnava- Košice. Za Leopoldovom som dostal epileptický záchvat vo vlaku(nemal som ho už 3.roky...).
Prebral som s tým, že na mňa "žve drbnutý záchranár"(nie lekár) s posádky RZP, na to kúpe dobehli 2.policajti, začali mi vykrúcať ruký a vyhodili ma z vlaku, lebo ako že ja "pasažir zdržujem vlak".

NA nastupišti v NmV ma zhodili na zem, kolenami dole, rozbili mi pravé koleno (v Trenčianskej Nemocnice - mi neskor odsávali krv s kolena).
Teraz chodím na barlách.
Vtedi mi dali mi náramky, ruky odzadu, hodili ma do sanitky v NmV na stanice a doviezli ma do NsP v Trenčíne. V Sanitke som bo stal spútaný s rukamy odzadu a malo som sa "nie zaškrtil", na toto sa len policajyt veselo smal!?

Osobné čísla tychto 2. "fašistických policajtov" som si odpísal, no číslo posádky RZP - nie môžem ni od koho obdržať.

Napriek "prázdnym" sľubom zo strediska RZP s Trenčína- mi za 2. dni - nik nič nie oznámil.

Budem podávať Trestné Oznámenie za ublíženie na zdraví.

Viete mi niekto niečo poradiť ohľadom postupu, nakoľko teraz nemám peniaze na právnika.

Dopredu vďaka, Rusnak, Tnava.
...na základe tohoto príspevku ?????

RADÍM TI navštíviť najbližšieho psychiatra......a to čo najskôr ..........
0 4
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...na základe tohoto príspevku ?????

RADÍM TI navštíviť najbližšieho psychiatra......a to čo najskôr ..........
nestel som byt krutý
0 2
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
buchač Pozri príspevok
...na základe tohoto príspevku ?????

RADÍM TI navštíviť najbližšieho psychiatra......a to čo najskôr ..........
Pekne ti dakujem "buchac"!

Neprajem ti aby keď si ty budes potrebovať radu, aby ti tak radili taketo odbornici "ako si ty"..

Ale nič, len počkaj, v živote nič nie je zadarmo, za všetko sa plati aj "za dobroprajnosť" sa vracia tiež.

Prajem, ti všetko dobre, Rusnak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rusin Pozri príspevok
Pekne ti dakujem "buchac"!

Neprajem ti aby keď si ty budes potrebovať radu, aby ti tak radili taketo odbornici "ako si ty"..

Ale nič, len počkaj, v živote nič nie je zadarmo, za všetko sa plati aj "za dobroprajnosť" sa vracia tiež.

Prajem, ti všetko dobre, Rusnak.
OKI ...zájdem ešte ďalej .....

...tu nejde o " dobroprajnosť "...či moju odbornosť ......

Na nete je toľko neskutočných blbostí , že až ...takže to , čo je napísané v príspevku , nazývam oberblbosťou ......

...a ozaj ....v súvislosti z inou témou dedukujem , že sa rád asi do konfliktov s mocou dostávaš a následne sú len z toho problémy - Tvoje ...

....a ktož vie ,ako to všetko bolo .....
0 3
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No pani pockajte - neviem na zaklade coho ste usudili, ze chyba bude urcite v zadavatelovi otazky. Mne sa to nezda.

Bezplatnu pravnu pomoc u nas poskytuje Centrum pravnej pomoci. http://www.legalaid.sk/

Co sa tyka postpu policajtov, to by mala riesit Inspekcia Ministerstva vnutra. Ale v tom centre by to mali vediet pomoct.
1 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Som skeptický k priebehu toho, či sa tak stalo ako opisuješ. Pokiaľ si mal epileptický záchvat a bezdôvodne Ti nasadili putá, môžeš sa sťažovať na postup policajtov, avšak ja sa s Tebou stavím, že priebeh tak ako opisuješ nebol. Neverím, že Ťa bezdôvodne vyhodili z vlaku - jednoducho muselo tam byť niečo iné - nemal si cestovný lístok, alkohol, šarvátka....
0 0
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Braňo Pozri príspevok
Som skeptický k priebehu toho, či sa tak stalo ako opisuješ. Pokiaľ si mal epileptický záchvat a bezdôvodne Ti nasadili putá, môžeš sa sťažovať na postup policajtov, avšak ja sa s Tebou stavím, že priebeh tak ako opisuješ nebol. Neverím, že Ťa bezdôvodne vyhodili z vlaku - jednoducho muselo tam byť niečo iné - nemal si cestovný lístok, alkohol, šarvátka....
Myliš sa...
Listok som mál,
- alkogol som nie použival,
-nikomu som nie ubližil,
- len som si pohryzol jazyk...

A policajti konali na pokyn "akože odbornika zo súkromnej RZP"...

No nič, niekedy, keď ty alebo tvoje blizke - najozaj budu potrebovať odbornu pomoc - anesteziloga, nie "zachranara s kursom na trenažere",
tak uvidis - koľko ti reber dolamu pri "nepramom masaze srdca"...

Nie prajem ti sa soznamit sa takou cvargou.
A ja ti hovorim ako odbornik, lebo 7. rokov praxe ako Detský Anestweziolog - ty určite ako ja - nie maš!!!

Vdaka za podporu a vieru v dobro, Rusnak.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

7 rokov praxe nemám, ale kurz záchranara mám a už som niekoľkým ľudom pomohol.
Neverím Ti, že Ti pri masáži srdca dolámali rebrá.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


Epileptici zvyknu nosit na ruke vyrazne naramky,aby v pripade zachvatu okolie vedelo "o co ide"...
Mozno by si si take nieco mal zaobstarat

http://www.epistop.cz/index.php/pora...mit=6&start=54
Naposledy upravil arizona : 20.06.12 at 08:16 Dôvod: preklep
2 0
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Braňo, keď na niečo reagueš, tak si aspon prečitaj si text...
Ja som nie pisal o tom že mna resuscitovali, kde si to ty našiel?
Len som ti opysal príklad z praxe... Keď ta to viac zaujima, tak sa opytaj kolegov na patologie,
ti to presne popišu chyby, poškodenia a dôsledky pri neodbornej resuscitacie...

Vdaka za reakciu, Rusnak.
0 0
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Náramok nie nosím, lebo už som rok ako vyradený s evidencie... Ešte otázky vážené?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rusin Pozri príspevok
Náramok nie nosím, lebo už som rok ako vyradený s evidencie... Ešte otázky vážené?
Ak Ti bolo ublížené, tak sa šťažuj, ako už bolo poradené. Osočovaním tu na Porade nič nevyriešiš.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...je dôležité zistiť, či vyradený epileptik cíti príznaky záchvatu ..myslím, že epilepsia sa nedá úplne vyliečiť a tak tvoj lekár by mal vedieť,čoho je schopný tvoj organizmus a či sa ti záchvat môže zopakovať aj po "vyradení" z evidencie epileptikov...
..s podobných chovaním polície som sa už stretla, tiež vo vlaku, kedy mal záchvat cukrovkár..nie sú ústretoví...ale záchranári?..hm...
..ak budeš podávať trestné oznámenie, tak udaj čas, kedy záchranka ku tebe prišla a trvaj na zistení podrobne, prokurátor, ktorý to bude riešiť, musí dostať informácie, ktoré nedajú tebe...ak u teba záchranka bola-musí byť o tom záznam!!...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A to aké rady dávate? Skutočne hanba.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

rusin Pozri príspevok
Náramok nie nosím, lebo už som rok ako vyradený s evidencie... Ešte otázky vážené?
Epileptici nikdy nie su vyradeni z databazy !!!!

Spravnou zivotospravou,prip.liekmi sa da docielit,aby sa zachvaty obmedzili na minimum,ale riziko,ze sa zachvat vrati /niekedy aj po par rokoch/ je takmer vzdy.
Ale to ty urcite,ako epileptik vies...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Epileptici nikdy nie su vyradeni z databazy !!!!

Spravnou zivotospravou,prip.liekmi sa da docielit,aby sa zachvaty obmedzili na minimum,ale riziko,ze sa zachvat vrati /niekedy aj po par rokoch/ je takmer vzdy.
Ale to ty urcite,ako epileptik vies...
..

..ari, pri stave dnešného lekárstva by som aj verila, že ak mu bolo 2-3 roky dobre, bez záchvatov, tak ho vyradili..poznám prípady, že takýmto ľuďom zobrali aj čiastočný dôchodok, vraj sú zdraví..
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

rusin Pozri príspevok
Braňo, keď na niečo reagueš, tak si aspon prečitaj si text...
Ja som nie pisal o tom že mna resuscitovali, kde si to ty našiel?
Len som ti opysal príklad z praxe... Keď ta to viac zaujima, tak sa opytaj kolegov na patologie,
ti to presne popišu chyby, poškodenia a dôsledky pri neodbornej resuscitacie...

Vdaka za reakciu, Rusnak.
Ja som si prečítal text : No nič, niekedy, keď ty alebo tvoje blizke - najozaj budu potrebovať odbornu pomoc - anesteziloga, nie "zachranara s kursom na trenažere",
tak uvidis - koľko ti reber dolamu pri "nepramom masaze srdca"...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rusin Pozri príspevok
Náramok nie nosím... Ešte otázky vážené?
rusin Pozri príspevok
...
Vtedi mi dali mi náramky...
...no vidíš ......napravili , čo sa dalo ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
No pani pockajte - neviem na zaklade coho ste usudili, ze chyba bude urcite v zadavatelovi otazky. Mne sa to nezda.
...na základe zdravého rozumu ......
...a ani mne sa to nezdá ....už samotný názov je od veci
Policajti ubližili mi na zdravi na pokyn "neodborneho zachranara" vo vlaku.
...to akože záchranár dáva pokyny ?????
...a neodborný záchranár ????...žeby čašník -kuchár z jedálneho vozňa ?????
...možno niekde v Číne ....


Bezplatnu pravnu pomoc u nas poskytuje Centrum pravnej pomoci. http://www.legalaid.sk/

Co sa tyka postpu policajtov, to by mala riesit Inspekcia Ministerstva vnutra. Ale v tom centre by to mali vediet pomoct.
pepsikova


...je dôležité zistiť, či vyradený epileptik cíti príznaky záchvatu ..myslím, že epilepsia sa nedá úplne vyliečiť a tak tvoj lekár by mal vedieť,čoho je schopný tvoj organizmus a či sa ti záchvat môže zopakovať aj po "vyradení" z evidencie epileptikov...
..s podobných chovaním polície som sa už stretla, tiež vo vlaku, kedy mal záchvat cukrovkár..nie sú ústretoví...ale záchranári?..hm...
...hm ....je bohový rozdiel medzi týmito záchvatmi ....oba prichádzajú nečakane...

Epileptik v konečnom dôsledku so sebou hádže , môže mať penu okolo pier a podobne ...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Epilepsia
...na to sa neumiera ....

Diabetik ???...samozrejme , že neboli ústretoví poliši ...lebo cukrovkár v konečnom dôsledku môže mať podobné príznaky ako opitý človek ....a tu je tá zrada , že niekto dostane hyperglykémiu a okolie je v domnení , že ide o spiťáka... nástup glykemického šoku je fest rýchly - nepríjemná to záležitosť pre dotyčného ....ak nemá rýchlo pri sebe nejakú tú pomoc , nie sranda ( stačí pritom obyčajný sladký nápoj ...)
http://www.medinfo.sk/?s=heslo&id=748
...ale na toto už aj hej .....

...minule som mal okolo 2,6 mmol .......kúúúúa , to bolo tóčo ......fujtajbl...



...a pre pána Rusina z Trnavy len doporučenie ...občas je potrebné si aj premyslieť , čo napíšem ....
0 0
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Dobrý deň vážene učastnici.
Pekne vám ďakujem za ohlasy aj tie "negativné".

Trestné Oznámenie na 2.fašistických policajtov už som podal na Odv.odd.polície v Trnave.

Sťažnosť na neodborného "stále utajeného" záchranára "zo súkromnej RZP" už som pripravil aj bol podať.
Len mi ho v Trnave poradili preposlať do Trenčína, kam spadá tato RZP, čo zajtra aj spravím.

Prajem vám všetkým aby sa vám nič podobné nie stalo!
Rusnak.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať