Zavrieť

Porady

latky

ahojte,
kde by som mohla kupit kvalitne latky na usitie svadobnych siat?
Najlepsie v KE a okoli, ale pojdem aj dalej ak to bude stat za to.
Prosim poradte.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smajlik je offline (nepripojený) smajlik

    smajlik
    Ahoj! Ja Ti veru neviem odpovedat, ale sa pridavam k Tvojej otazke. Tiez by som si chcela dat usit svadobne saty, ale netusim, kde zohnat pekne latky???

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    kattka.c
    ahojte,
    kde by som mohla kupit kvalitne latky na usitie svadobnych siat?
    Najlepsie v KE a okoli, ale pojdem aj dalej ak to bude stat za to.
    Prosim poradte.
    Dakujem
    Kattka.c, svadba už bola? Našla si si niečo, alebo si si nakoniec šaty požičala? Viem, že v Košiciach, myslím na Leteckej ul. (?) je jeden obchod s látkami...
    Keď som bola v lete v Michalovciach, objavila som jeden skvelýýýý obchod s látkami, do obchodu som si dokonca dovliekla fotoaparát, aby som si látky odfotila a ukázala potom sestre (boli sme spolu na dovolenke na Šírave) lebo som sa nevedela rozhodnúť, aj keď sa samozrejme o svadobné látky nejednalo. A na bločiku od platenia som si všimla, že firma sídli v Košiciach na horeuvedenej adrese... /dúfam, že tam taká je:p/.
    (Ale najnovšie si nosím foťák do obchodov častejšie a veselo fotím, keď sa neviem pre niečo rozhodnúť, lebo nie vždy sa mi podarí do obchodu dostať niekoho, kto by mi poradil... A takto sa môžem rozhodovať aj neskôr doma, keďže mám pred sebou tovar ako na "tanieri"...Niektoré predavačky majú z toho šou, niektoré si zvykli, ale zas úplný maniak nie som....)

    kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

    kattka.c
    ahoj, svadba uz bola. Bola to svadby mojej kamaratky. Nakoniec sme nasli taku latku po akej tuzila - surovy hodvab.
    Na tu Letecku ulicu sa pozriem. Rada sijem a vediet o novom obchode s latkami sa vzdy hodi. Dakujem.
    Paci sa mi aj ten napad s fotakom :p mozno niekedy vyskusam .

    smajlik ako si dopadla ty? uz si po svadbe? zohnala si latku a dala si sit saty?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.