Zavrieť

Porady

Nefungujuca multicitacia

Uz dlhsiu dobu mi nefunguje multicitacia. Oznacim vybrane prispevky,dam odpovedat,ale policko prazdne.
Mam sama tento problem,alebo sme viaceri?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

luja5 je offline (nepripojený) luja5

luja5
arizona Pozri príspevok
Uz dlhsiu dobu mi nefunguje multicitacia. Oznacim vybrane prispevky,dam odpovedat,ale policko prazdne.
Mam sama tento problem,alebo sme viaceri?
wagner Pozri príspevok
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.
arizona Pozri príspevok
Zdenka,pouzivam viacero PC,aj dva prehladace a nic...takze chyba bude asi v Porade. Alebo sa nieco zmenilo pri zadavani multicitacie a nepostrehla som co
alla66 Pozri príspevok
funguje.....
wagner Pozri príspevok
Môže byť chyba v porade. Mne napríklad niekedy na porade zamrzne PC a to tak, že sa nedá s tým pohnúť. Dokonca sa mi nedá ani vypnúť PC, tak sa naštvem a vypínam natvrdo zo zásuvky. Na iných stránkach mi to nerobí. A keď nadávam, tak zať mi vždy povie, že to nie je chyba môjho PC. Vraj chyba stránky Tak už sa prestávam čudovať, čo mi všeličo nejde.
wagner Pozri príspevok
Alenka možno Tebe ale nám nie a neriešim to.
alla66 Pozri príspevok
Zdenka, myslíš si že multicitácia funguje iba niekomu?
Petra Nová Pozri príspevok
Až tak veľa by sa nestalo, keby nefungovala žiadna citácia.
Jaj, aká som zase múdrejšia, ani som doteraz o nejakej multicitácii nevedela, teda neskúmala som nikdy všetky ikonky, lebo už sa mi podarilo aj to, čo som nechcela, tak radšej len overenô ... .
Ale nedalo mi, vyskúšala som a u mňa funguje ...

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner
arizona Pozri príspevok
Uz dlhsiu dobu mi nefunguje multicitacia. Oznacim vybrane prispevky,dam odpovedat,ale policko prazdne.
Mam sama tento problem,alebo sme viaceri?
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
wagner Pozri príspevok
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.
arizona Pozri príspevok
Zdenka,pouzivam viacero PC,aj dva prehladace a nic...takze chyba bude asi v Porade. Alebo sa nieco zmenilo pri zadavani multicitacie a nepostrehla som co
funguje.....

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner
arizona Pozri príspevok
Zdenka,pouzivam viacero PC,aj dva prehladace a nic...takze chyba bude asi v Porade. Alebo sa nieco zmenilo pri zadavani multicitacie a nepostrehla som co
Môže byť chyba v porade. Mne napríklad niekedy na porade zamrzne PC a to tak, že sa nedá s tým pohnúť. Dokonca sa mi nedá ani vypnúť PC, tak sa naštvem a vypínam natvrdo zo zásuvky. Na iných stránkach mi to nerobí. A keď nadávam, tak zať mi vždy povie, že to nie je chyba môjho PC. Vraj chyba stránky Tak už sa prestávam čudovať, čo mi všeličo nejde.

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
wagner Pozri príspevok
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.
arizona Pozri príspevok
Zdenka,pouzivam viacero PC,aj dva prehladace a nic...takze chyba bude asi v Porade. Alebo sa nieco zmenilo pri zadavani multicitacie a nepostrehla som co
alla66 Pozri príspevok
funguje.....
wagner Pozri príspevok
Môže byť chyba v porade. Mne napríklad niekedy na porade zamrzne PC a to tak, že sa nedá s tým pohnúť. Dokonca sa mi nedá ani vypnúť PC, tak sa naštvem a vypínam natvrdo zo zásuvky. Na iných stránkach mi to nerobí. A keď nadávam, tak zať mi vždy povie, že to nie je chyba môjho PC. Vraj chyba stránky Tak už sa prestávam čudovať, čo mi všeličo nejde.
wagner Pozri príspevok
Alenka možno Tebe ale nám nie a neriešim to.
Zdenka, myslíš si že multicitácia funguje iba niekomu? Prepáč, že som si dovolila napísať, že mi táto funkcia funguje
Naposledy upravil alla66 : 24.06.12 at 21:28

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Čože ťa tak naspŕhlilo na to mojom vyjadrení? Moderátorka arizona, neužitočné aj ja viem dávať. Takže som obratom vrátila.
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
arizona Nenasprhlilo ma nic, kopretinka,ale hladala som odpoved a nie drísty. Bud taka laskava a nereaguj na moje prispevky...Ty si ma o to iste poprosila pred rokmi, ja to respekujem...
Petra Nová Ani vo sne by ma nenapadlo, aby som reagovala na niektorý tvoj príspevok. Ani v budúcnosti tak neurobím, ak na to nebude dôvod. Vyjadrila som len svoj postoj k citáciám. Za komentár zaslúžiš aplauz. Tak ...ťap ťap ťap.
Zitulda No dievčatá drahé, mne nielen že nefund guje multicitácia už dávnoa písala som o tom už, ale teraz neviem, ani nič napísať ani citovať. Mám tuiba tlačidlá, užitočné, neužitočné, súhlasím, nahlasí príspevok a komentár.
Zitulda a iba toľko...niekedy tu bol jeden pán a ten sa veľmi rád hral na " wabank"...Peťka pripimánaš mi ho teraz
Zitulda to som ale brepty napísala v slove pripomínaš
  zbaliť

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
wagner Pozri príspevok
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.
Zdenka,pouzivam viacero PC,aj dva prehladace a nic...takze chyba bude asi v Porade. Alebo sa nieco zmenilo pri zadavani multicitacie a nepostrehla som co

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Až tak veľa by sa nestalo, keby nefungovala žiadna citácia.

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
alla66 Pozri príspevok
Zdenka, myslíš si že multicitácia funguje iba niekomu? Prepáč, že som si dovolila napísať, že mi táto funkcia funguje
alla66 Pozri príspevok
funguje.....
wagner Pozri príspevok
Môže byť chyba v porade. Mne napríklad niekedy na porade zamrzne PC a to tak, že sa nedá s tým pohnúť. Dokonca sa mi nedá ani vypnúť PC, tak sa naštvem a vypínam natvrdo zo zásuvky. Na iných stránkach mi to nerobí. A keď nadávam, tak zať mi vždy povie, že to nie je chyba môjho PC. Vraj chyba stránky Tak už sa prestávam čudovať, čo mi všeličo nejde.
wagner Pozri príspevok
Alenka možno Tebe ale nám nie a neriešim to.
wagner Pozri príspevok
Mne to nefunguje už dosť dlho, takže nie si sama. A nefunguje mi to ani teraz, keď mám preinštalovaný počítač.
A, uz som prisla na figel!

Diky dievcence za nastartovanie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.