Zavrieť

Porady

aku mam krytinu

Cawte chcem robit podkrovie a zistil som ze moja stara krytina je asi azbestova nebiem pridwm fotku a vyjadrite sa je kupovana v roku 1990
DSC_0071.jpg  
DSC_0072.jpg  
DSC_0069.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Na demoláciu strešnej krytiny z azbestu, sú špecializované firmy ... ale ak by ste si to robili sami, tak práca iba s ochrannými rúškami na tvári. Azbest je veľmi nebezpečný pre pľúca a priedušky.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    miguel.santoro Pozri príspevok
    Na demoláciu strešnej krytiny z azbestu, sú špecializované firmy ... ale ak by ste si to robili sami, tak práca iba s ochrannými rúškami na tvári. Azbest je veľmi nebezpečný pre pľúca a priedušky.
    Svopjpomocne to robit nemoze,musi iba cez specializovanu firmu. Ked ho nejaky sused bonzne, tak pokuty su dost velke.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    Vyhláška MŽP SR č. 532/2002 Z. z.,

    § 42 Požiadavky na odstraňovanie stabieb

    (2) Stavba sa odstraňuje podľa vopred určeného technologického postupu. Ak je v stavbe zabudovaný výrobok obsahujúci azbest alebo jadrový materiál, treba zabezpečiť odbornú demontáž takéhoto výrobku so súhlasom príslušného orgánu na ochranu zdravia a jeho
    zneškodnenie oprávnenou fyzickou osobou alebo právnickou osobou.
    podla foto je to cemento-azbest ..narocne na likvidaciu, jednoduchsie na renovaciu ak neni nutne ju zhodit pre nekvalitu.
    ak sluzi dobre tak ju ponechajte.

    jackk123 je offline (nepripojený) jackk123

    jackk123
    Martin1310 Pozri príspevok
    Ospravedlnujem sa za to - vyriešené -,netrafil som na obrázok (slepota)
    Dobry den prepacte nerozumel som comu sa ospravedlnujete

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    No,ked traja ludia kliknú na tlačidlo vyriešené tak sa téma uzavrie a už sa do nej nedá prispievať čo sa zadávatelovy témy nebude páčiť,hlavne ak ešte nedostal odpoved.No a ja som to spravil omylom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.