Zavrieť

Porady

Pravda o policajtovi v Hurbanove, ktori zastrelil niekolko ciganov

Milan Juhász bol dlhoročný mestský policajt, ktorý nielenže bol v meste Hurbanovo ako policajt
obľúbený, ale ktorý mal ako jeden z mála rešpekt aj medzi miestnou početnou a agresívnou cigánskou
komunitou. Napriek tomu, a vďaka ľahostajnosti štátnych policajtov z OR PZ v Nových Zámkoch, však štyri
početné cigánske rodiny z Komárňanskej ulice už niekoľko týždňov doslova terorizovali obyvateľov
Hurbanova. Posledné dva týždne pred streľbou situácia zašla tak ďaleko, že agresívni cigánski extrémisti
zastavovali osobné autá, jazdiace po Komárňanskej ulici, a ich posádky obťažovali a okrádali. Nie je
vylúčené, že sa inšpirovali podobnými praktikami súkmeňovcov z Kozároviec. Deň pred streľbou, čiže
v piatok 15. júna, títo Cigáni na Komárňanskej ulici v Hurbanove zastavili, prepadli a zbili priateľov Milana
Juhásza. Títo mu po tom, ako sa im z Komárňanskej ulice podarilo utiecť, telefonovali a poprosili ho
o pomoc.
Za zamyslenie stojí fakt, že ľudia o pomoc nežiadali štátnu políciu, ale radšej mestského policajta.
Negatívne skúsenosti so štátnou políciou z Nových Zámkov nám potvrdili pracovníci všetkých navštívených
benzínových púmp. Podľa ich slov štátni policajti odmietali zasahovať proti členom rodinného cigánskeho
gangu z Komárňanskej ulice, a preto v prípade konfliktov ľudia už štátnu políciu ani nevolali.
Sám Milan Juhász bol v posledných týždňoch niekoľkokrát terčom cigánskych hrozieb,
smerovaných proti nemu alebo jeho rodine, a tak sa vzhľadom na všeobecne známu neschopnosť miestnej
štátnej polície nemožno čudovať tomu, že si do auta vložil aj pištoľ, hoci nelegálnu. Po príchode na koniec
Komárňanskej ulice zastavil pred štvoricou domov, obývanou početnými rodinami agresívnych Cigánov, z
ktorých viacerí už boli niekoľkokrát súdne trestaní, a to najmä za násilnú trestnú činnosť. Milan Juhász im
poza plot – z ulice - vykríkol, že či už načisto nevedia čo od dobroty a že už to s tou agresivitou preháňajú.
Nato po chvíli z dvoch dvorov vybehlo asi 6 až 8 Cigánov, pričom minimálne piati mali v rukách rôzne
palice. Milan ako dlhoročný policajt nezaváhal, a so zbraňou v ruke bránil svoj holý život.
Po krátkej streľbe veci nabrali nečakaný spád. Od Milana Juhásza dali ruky preč ako prví tí, ktorým
chcel pomôcť. Jeho zúfalý čin okomentovali slovami: „až tak sme to nechceli“. Nastúpila intenzívna
očierňujúca mediálna kampaň a svoje urobila aj polícia. Pracovníci ÚJaKP a ÚBOKu už v Hurbanove
oslovili niekoľko možných svedkov incidentu s tým, že aby si dobre rozmysleli, či a ako budú v prospech
Milana Juhásza vypovedať, pretože jemu už aj tak nepomôžu a polícia ich pred prípadnou cigánskou
pomstou nebude môcť chrániť večne.
Preto týmto vyzývame všetkých, ktorí vedia k prípadu Milana Juhásza čokoľvek uviesť,
no najmä tých, ktorí ho žiadali o pomoc – napíšte na mail akajepravda@naseslovensko.org
A na záver vyzývame všetkých, ktorým budúcnosť našich ľudí nie je ľahostajná:
buďte pripravení rodine Milana Juhásza pomôcť– či už finančne, alebo osobne!

zdroj: naseslovensko.org

Nieco podobne sa samozrejme dalo predvidat, samozrejme ze vzdy robia bieli zle ciganom.....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

ako podla mna je to dost pravdepodobný príbeh ale niektorý ludia povedia že sa nemal do toho starat, alebo to mal riešit inak ale chcela by som vidiet tých ludí na jeho mieste
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Držím palce Pánovi Juhászovi, pre mňa je hrdina a tak to aj u mňa zostane.
Druhýkrát treba viac zásobníkov.
0 1
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Tak každého kto ma naserie mám zastreliť? Koľko mňa nasralo tých akože "slušných" ľudí!!!"
1 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Ste si istý že toto bol motív jeho náhleho konania??? hovorí sa kedečo.... Škoda ho,,, zničil si život a žial nič nedosiahol lebo proste nikto nepôjde proti menšine aby nebolo ešte horšie...
0 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Pán Juhász zabudol len tato že na jeho čin "slušný ludia" nezabudnú a vo väzení si môže lámať hlavu nad tým ako mu zničia rodinu... neverím že by to len tak nechali,, je mi jeho rodiny velmi lúto...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nikto nepôjde proti menšine, dovtedy kým budeme dobrovoľne trpieť.
Pevne verím že tento čin sa zapíše do dejín a ak by sa niečo obdobné stalo aspoň 1 x za mesiac, verte že by sa s tým začalo hýbať.
V nedeľu som pozeral 3 politické relácie a minimálne v 2 to viackrát nepriamo spomenuli...
Takéto aktivity sú žiaľ dnes veľmi potrebné a prínostné pre celú spoločnosť.
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Re: Pravda o policajtovi v Hurbanove, ktori zastrelil niekolko ciganov
Koho pravda?
rado3105 Pozri príspevok
...Milan ako dlhoročný policajt nezaváhal, a so zbraňou v ruke bránil svoj holý život...
Tejto rozprávke sotva sudca uverí.
0 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Ak by sa to začalo riešiť takto, tak by polovica belochov napochodovala do väzenia,,, toto by sa malo riešiť z hora,, kých ich tam rozmaznávajú mi nič nezmôžeme
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Erika az Pozri príspevok
Ak by sa to začalo riešiť takto, tak by polovica belochov napochodovala do väzenia,,, toto by sa malo riešiť z hora,, kých ich tam rozmaznávajú mi nič nezmôžeme
kto? jedine tak sami seba
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Preco ludia nepodaju hromadnu staznost za terorizovanie, rasizmus, vyhrazanie, utoky na tychto ciganov? Preco to neurobia v kazdej dedine kde im robia problemy, preco sa to neposiela na europsku uniu, preco to niekto nenahrava a nezverejnuje.....Ale nebojte sa Kotleba sa hybe, len vdaka nemu nepresa beztrestnost ciganov, ktori zabili a aj teraz sa snazia pomoct jemu a jeho rodine. Vlaste teraz sa ukazu kamarati. Pre ludi pre ktorych to robil, ako za nim pridu a budu za nim stat. Rad ho pojdem pozriet do vaznice a porozpravat sa s nim, podakovat mu. Takychto ludi je malo a dufam ze budu pribudat.... Nechapem preco to neurobil v sluzbe, tam za napadnutie by mal mensi trest, alebo mi nieco unika?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja vám neviem teda- ja tiež síce nemám rád neprisposobivých romov, ale zasa hneď ich strieľať? Mne sa to nezdá moc etické a pekné...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

EU nám bude donekonečna "nariaďovať" a "usmerňovať" ako sa máme čoraz viac a viac starať o tých naších kominárov čoraz väčšími príspevkami...
Oni sa totiž boja jednej základnej veci, že začnú kočovať a pôjdu za lepším životom smerom od nás na západ.
Toto je kameň úrazu.
Stačí sa pozrieť na ostatné štáty, ako napríklad francúzsko ako dokáže štátna moc "zabojovať" proti neprispôsobivým občanom.
Prečo napríklad aj "biely" nedostávajú domy, byty zadarmo, príplatky pomaly už aj za dýchanie vzduchu. Príspevky deťom do školy, obedy takmer zadarmo...
???
Ja sa pýtam DOKEDY??? dokiaľ sa nezačnú ľudia hromadne prezbrojovať ???
2 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Vlaste teraz sa ukazu kamarati. Pre ludi pre ktorych to robil, ako za nim pridu a budu za nim stat. Rad ho pojdem pozriet do vaznice a porozpravat sa s nim, podakovat mu. Takychto ludi je malo a dufam ze budu pribudat.... Nechapem preco to neurobil v sluzbe, tam za napadnutie by mal mensi trest, alebo mi nieco unika?

Hej-hej zase ked mne kamárati povedia skoč do studne,, nespravím to,,, netreba hádzať zodpovednosť na nikoho,,, a odkial máte to že to spravil kvôli kamarátom???? nikto nevie čo bol skutočný motív a podla mna ani vy,,,,
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Samozrejme ze EU to tak chce. ALe keby mal tisice staznosti hladali by ine riesenia. Mozno ako vo Francuzsku ze ich obarikaduju.....ludia im musia zneprijemnovat zivot ked ho oni nam, ked sa im zoberu vsetky na cierno postavene stavyb, ked sa im zmeni socialny system(nedostane peniaze ten kto nepracuje, nepracoval alebo bol vyhodeni z prace koli dochadzke alebo alkoholu...tak budu nuteni si najst aj pracu). Nebudu sa mnozit a plodit dementne deti, na ktore doplacama omnoho vacsimi sumami na ich liecbu, kedze choroby ktore vznikaju u nich su raritne. Ale to by Vam vedeli rozpravat pediatri na vychode a hlavne v BA riesiaci tazke poruchy....
Takto kym sa nebude nic robit, budu parazitovat na systeme, brat si starych dedkov za muzov a dostavat na jedno dieta 100e sirotsky dochodok, sucasne 100e vdovsky.....LEBO SME BANDA BLBCOV KTORA NEVIE UPOZORNIT NA PROBLEM, NEVIE SA POZBIERAT A IST PRED URAD, POSLAT HROMADNE STAZNOSTI.......
0 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

srska Pozri príspevok
kto? jedine tak sami seba
kto ich rozmaznáva??? no tí čo im platia mastné prídavky za všeličo možné, a mi ich živíme z našich daní,,, nebudem to rozoberať lebo už som sa nacukala spisovná slovenčina by nato nestačila
Za všetko je zodpovedný štát!!!!!
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Riešenie cigánskej otázky je jedine v reštriktívnych opatreniach, iné neexistuje....
Prvé čo by som urobil by bolo to, že by som ich komplet finančne zrovnoprávnil s ostatnými občanmi. Následne za skutky, ktoré by páchali za účelom obživy a obohatenia posielal do väzenia, kde by dosmrti pracovali v kameňolomoch a pod...
1 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Rado3105... je s nimi skúsenosti mám haba dej,,, zase nie si najmúdrejší mňa zaujíma len to odkial berieš tieto informácie a prečo by sme im mali veriť???? poznám pár ludí z jeho okolia a nikto nevedel presne hlavný motív... jasné že ho otravovali, oni otravujú každého,, mne sa nie raz vyhrážali cigáni že ma podrežú lebo som sa ich nebála,, takže viem o čom kecám. a tu mi nejde o to aby som ich, chránila skôr opačne,, ide mi o teba odkial tieto informácie máš? a že to prevracáš do toho smeru že ho kamaratí teraz nechajú v štychu...
0 0
Erika az Erika az

Erika az je offline (nepripojený) Erika az

Nandrolon Pozri príspevok
Riešenie cigánskej otázky je jedine v reštriktívnych opatreniach, iné neexistuje....
Prvé čo by som urobil by bolo to, že by som ich komplet finančne zrovnoprávnil s ostatnými občanmi. Následne za skutky, ktoré by páchali za účelom obživy a obohatenia posielal do väzenia, kde by dosmrti pracovali v kameňolomoch a pod...

Veľmi správne
ak chcú rovnoprávnosť nech ju majú,,, nech makajú ako mi všetci,,, ja ked nejdem pracovať nikto mi žiadne prídavky neposkytne,,,
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

tiez tam poznam nejakych ludi, ktori nasledne komunikovali aj s kotlebom...Co som tu pisal o ciganoch hovorim zo svojej skusenosti: ako som sedil v parku v ziline a zautocili traja na mna, ako som siel sam po ulici a okradli ma, ako ma zbili.....takze s touto bandou mam az velmi dobre osobne skusenosti...skus ist do ciganskej osady vecer a skus ist do hocijakej ine osady neciganov.....ak pojdes do tej ciganskej sama, dam ti este aj 500e....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alusa783 Pozri príspevok
ako podla mna je to dost pravdepodobný príbeh ale niektorý ludia povedia že sa nemal do toho starat, alebo to mal riešit inak ale chcela by som vidiet tých ludí na jeho mieste
preto tato republika vyzera tak ako vyzera. Len aby sme nemali problemy radsej sa nestarame a ked potom jedneho dna sa stane to co v Hurbanove alebo predtym v Devinskej, tak su vsetci zhrozeni. Ja si myslim, ze to nie je posledny pripad, ked obycajny clovek nakoniec od bezmocnosti vezme spravodlivost do svojich ruk.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať