Zavrieť

Porady

Práca v Nemecku

Dobrý deň, prosím vás poznáte niekto agentúru Personal Headhunter (www.personalheadhunter.eu) ? Chcem vedieť, či ide o serioznu agentúru alebo nie, pretože mám možnosť ísť pracovať do Nemecka, ale nemám žiadne skúsenosti s prácou v zahraničí a a prac. agentúrami. Viete mi pomocť ? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Cawko ja tiež idem s touto firmou do nemecka za prácou presnejšie do skladu BMW.... ozvy sa mi
    Caute a od kedy mate nastupit?? viete nejake podmienky? mi mame vraj nastupit taktiez a nevieme co a ako? dopatrali ste sa k niecomu, neviem ci mozeme verit, praca bola rychlo zohnana.. ozvite sa
    Tak aj mne s ozvali že len tak na rýchlo že ak mám záujem tak môžem v nedelu odísť už na určenné pracovisko v REGENSBURGU čo je asi tak 600km od Bratislavi tiež neviem či tomu môžem veriť.. ale tak za vyskúšanie nič nedám poprípadne ak ba nastal nejaký problém pri stretnutí v Ba tak ma nemôže nikto donútiť ísť snimi..... Teším sa ja Som stanislav vy budete asi jeden s mojich nových kolegov ked to klapne ozvy te sa

    mart. je offline (nepripojený) mart.

    mart.
    Ja som to zrušil, mal som málo info o danej práci a je to veľmi na rýchlo. Možno som spravil chybu ale tak čo už
    Tak dúfam že to nebude žiaden ojeb.... pri čo i len najmenšom zaváhaní že to je niečo pofiderné tak to balím a pôjdem domov.... No dúfam že to vynde v poriadku a ked tak ta napíšem s nemecka čo a ako a ked nie tak budem moc mrzutý ozvy te sa čo a ako ešte...

    mart. je offline (nepripojený) mart.

    mart.
    Takže Stanislav Vy idete ?? V nedelu zo železničnej stanice že ? Ja dpč, keby sem skorej napíšete, teda ešte včera/predvčerom, tak by bolo o inom, ale takto som bol sám a mal som obavy. Mohli by ste potom dať vedieť, že čo a ako, či bol ojeb alebo nie.
    Tak áno ja idem a mal by ísť aj jeden človek s toho mesta čo som ja a ten ževraj už bol cez tú agentúru do nemecka ale ešte som naňho nedostal kontakt takže neivem ešte nič ozvyte sa ešte ked tak.. a jasné ak dorazím do Nemecka a bude tam prístup na internet tak napíšem čo a ako..... len dúfam že to neni ojeb

    mart. je offline (nepripojený) mart.

    mart.
    Stanislav Poljak Pozri príspevok
    Tak áno ja idem a mal by ísť aj jeden človek s toho mesta čo som ja a ten ževraj už bol cez tú agentúru do nemecka ale ešte som naňho nedostal kontakt takže neivem ešte nič ozvyte sa ešte ked tak.. a jasné ak dorazím do Nemecka a bude tam prístup na internet tak napíšem čo a ako..... len dúfam že to neni ojeb
    Zdravím, no čo ? Ako je s tým Nemeckom ? Ojeb, či nie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.