Zavrieť

Porady

Lekári a doktori - dá sa veriť internetu?

Zdravím, na stránke http://www.lekar.sk som čekoval doktorov v mojom okolí a zistil som, že doktor, ku ktorému potrebujem ísť, má celkom zlé hodnotenia. Myslíte, že sa im dá dôverovať, a teda radšej ísť k inému (mám to 50km) alebo sa na to vykašlať a prosto to "risknúť?"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Informacie z netu mozu pomoct,ale treba ich brat s rezervou a z precitaeho si vytvorit vlastny usudok.
    A hlavne maj na pamati, ze spokojny pacient malokedy pouzije net,aby napisala kladne hodnotenie.
    Ale nespokojny klient to urobi ovela castejsie...
    A taktiez treba brat do uvahy, ci je v hodnoteni opisana konkretna skusenost,alebo len tak vseobecna, nic nehovoriaca...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pri čítaní hodnotenia moje obvoďáčky mám pocit, ako by si ho písala sama - 100 % spokojnosť. (možno sama so sebou)

    Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

    Rado66633
    arizona Pozri príspevok
    Informacie z netu mozu pomoct,ale treba ich brat s rezervou a z precitaeho si vytvorit vlastny usudok.
    A hlavne maj na pamati, ze spokojny pacient malokedy pouzije net,aby napisala kladne hodnotenie.
    Ale nespokojny klient to urobi ovela castejsie...
    A taktiez treba brat do uvahy, ci je v hodnoteni opisana konkretna skusenost,alebo len tak vseobecna, nic nehovoriaca...

    Ahoj,

    no ja by som tomu aj veril.
    Ja som tu zalozil temu k inej veci a po zlej skusenosti s lekarom som zadal do googlu jeho meno a za menom nazory.
    Vyhodilo mi neskutocne vela negativ.
    Cize ked by to bolo tak, ze je to 50 na 50 tak by som to bral z rezervou.
    Ale keby negativnych hodnoteni bolo 80% tak by som tomu veril
    KOnkretne v mojom pripade bolo negativnych hodnoteni 90% a pozitivnych 10% ( tie si asi pisal sam lekar)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    idem "checknúť svojho Dr. /teda keď je tam .../


    teda je tam, hodnotenie 72% /6 hodnotení/

    ale podľa mňa príliš málo recenzii, na to aby sa dala vyhotoviť nejaká štatistická vzorka...


    portál O NIČOM www.lekar.sk
    Naposledy upravil Indeed : 06.07.12 at 07:52

    Lekári a doktori - dá sa veriť internetu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.