Zavrieť

Porady

Youtube odovzdavanie videa

ahoj čiže mam taky problem skamošém natačime videa cez fraps no a natočili sme 1 min tak sme to šli dat na youtbe no a tam sa to pridavalo 3 hodky a to sme natočili iba jednu minutu jak to je možne ? ked tak poradte niaky natačastky program cez ktory sa da aj rospravat. A jak to je možne že tak dlho

Rýchlosť downloadu: 7 181,33 kbit/s (897,67 kB/s)
Rýchlosť uploadu: 485,37 kbit/s (60,67 kB/s)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mpca Tak potom?? Ak mal 600mb tak sa nečuduj že to dlho trvá..

    elektron749 je offline (nepripojený) elektron749

    elektron749
    tak nahral som neska dalši video a tieš jenom jednu minutu aj 30 sec cez fraps ftp 30 no a kukajte jak to vypada veľkosť súboru: 597803 kb no ale na ploche bolo ze video ma 583 MB (612 148 960 bajtov) no ale pridaval som to na mojevideo.sk no a tam mi to napsalo 2 hodini aj neco sa to tam bude davat a na youtube prekpokladam to iste .

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    597803 kb no ale na ploche bolo ze video ma 583 MB (612 148 960 bajtov)
    597803 kb = 583 Mb (alebo 597803 kB= 583 MB) je to správne podľa toho ako si to zoberieš (inak keď vydelíš do veľké číslo 1024 - dostaneš to druhé, alebo keď [b]bity násobíš 8 dostaneš [B]bajty ) http://www.prepocet.sk/page.php
    Naposledy upravil misoft : 04.07.12 at 17:02

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    Ja sa chcem opytat, nechcem otvarat novu temu ked uz je tu rec o youtube... neviete nahodou preco ked nahodim video na youtube tak ho mam miestami vykockovane ? natahujem tam videa s hd kvalitou vo formate wmv ? kde robim chybu ? alebo ako sa tomu vyvarovat ? popripade poslem link na video ... dakujem
    noel.g wmv nie je vhodny format pre youtube - H264/AVC, vyskusaj.

    elektron749 je offline (nepripojený) elektron749

    elektron749
    Ale nechapem jak s 1 min moze spravit 500 mb to tam upnem za 3 hodky to co je . Niake napady alebo kdo natača nech mi porady jaky program

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    myslím že Fraps nie je vhodný na nahrávanie videa a jeho následné uploadovanie, nakoľko Fraps robí vysokú kvalitu nahrávok, preto je aj výsledný súbor taký veľký.
    skús HyperCam3, možno bude dostatočný pre tvoju potrebu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.