Zavrieť

Porady

Zverejňovanie fotografií na webe

Dobrý deň, kto by mi vedel, prosím poradiť kde na webe by som mohla zverejniť svoje fotografie, ktoré by boli dostupné iba pre vybrané osoby a bolo by ich možné iba prezerať, nie sťahovať?
Chcela som využiť na tento účel Picasaweb, ktorý sa mi páči, dá sa v ňom zadefinovať kto môže fotografie prezerať. Avšak, žiaľ, každý kto ich môže prezerať, ich môže aj sťahovať. A to nechcem.
Tiež by som potrebovala takto naložiť aj s videom.
Viete mi, prosím, poradiť? Vopred Vám ďakujem.
Janka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Všetko čo dáš na web, sa dá nakoniec nejako stiahnuť... A ak by sa aj súbor nedal stiahnuť, stále si prehliadajúci vie spraviť cez PrintScreen obraz plochy s tvojou fotografiou..
    Takže ak nechceš aby si nikto tvoje fotografie nestiahol, jednoducho ich nedávaj na web!!!

    Ak ti ide o ochranu autorskych práv, sú rôzne programy ktoré ti umožnia do fotografie pridať vodoznak, ale neviem či je toto pre teba dôležité.

    Nanka29 je offline (nepripojený) Nanka29

    Nanka29
    Ďakujem za info. PrinScreen obratovky by mi až tak nevadil. Nevieš, prosím o nejakej možnosti, kde sťahovanie nie je možné? Ďakujem.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Ja osobne foto dam na webove ulozisko a potom poslem link na ich stiahnutie ludom ktorych sa tie snimky tykaju.. to ze si ich stiahnu mi nevadi, lebo originaly mam aj tak iba a na ulozisko ich spravidla davam uz komprimovane, keďze viem ze si ich nikto nebude tlacit na A4 format... a cca 500 kB subor je postacujuci na pozrenie v PC

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    vytvor si platenú stránku - to j teraz hit - a tam skús zaheslovať, s tým že heslo budú mať len vybraní... Šak na to je internet

    kuko1479 je offline (nepripojený) kuko1479

    kuko1479
    fotky pekne zazipuj s heslom daj na ulozto a mas vystarane link a heslo das len komu chces

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ..a ešte to dáš ako súkromné - tak sa to ani pri "bežnom" vyhľadávaní vo výsledkoch neobjaví. Link a heslo pošli e-mailom - druhý si to stiahne a rozbalí. Potom, ak to bude mať, môžeš ZIP súbor z uloz.to vymazať.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    všade je možné sťahovanie.
    ak mám raz obrázok na obrazovke, vždy ide "uložiť ako" prípadne "uložiť ako obrázok", v núdzovom prípade printscreen...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Ja som poskúšal viac webov a zo všetkého najviac mi pasuje - aj uploadovanie na extra pomalom pripojení www.rajce.idnes.cz
    Album si môžeš zaheslovať a môžeš poslať niekomu link, ktorý si ho otvorí s tým tvojim heslom.
    Dá sa stiahnuť do PC malý programik "rajce pruvodce" pomocou ktorého si môžeš jednotlivo manažovať svoje albumy, aj odosielanie fotiek, aj automatické zmenšovanie /posiela ich už zmenšené, takže namiesto 100 MB toku dát ti ide cez net iba 10 MB, atď.
    Užívateľsky sa mi zdá najprívetivejší... hlavne pre úplných laikov...

    Zverejňovanie fotografií na webe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.