Zavrieť

Porady

Reklamacia kopačiek - firma zanikla

Chcem sa spýtat ako by som zreklamovala kopačky Adidas? Jedna s ktorou manžel akurat nekope sa roztrhla asi na 8 cm, ale predajňa kde boli kupované tak tá asi pred mesiacom bola zrušená?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Ak to bola fyzická osoba, tak ručí aj po zrušení živnosti, ak právnická, nechce sa mi veriť, že by bola za mesiac aj vymazaná z OR. (likvidácia, prípadne konkurz sú dlhodobé záležitosti)

    alus.tom je offline (nepripojený) alus.tom

    alus.tom
    Ta majitelka byvau nas v dedine, skusim sa jej opytat ci by mi nepomohla, ale mam strach se sa na mna z vysoka vykasle.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    alus.tom Pozri príspevok
    .. skusim sa jej opytat ci by mi nepomohla, ale mam strach se sa na mna z vysoka vykasle.
    Ak podnikateľský subjekt je teda FO, "neskúšajte sa jej opýtať, či by nepomohla". Rovno jej pripomeňte, že aj po skončení podnikania je povinná plniť svoje záväzky, ktoré vznikli v minulosti, ktoré nezávisí od jej vôle, či chce alebo nechce prijať reklamáciu.

    Reklamacia kopačiek - firma zanikla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.