Zavrieť

Porady

Median house, Geologická ulica

čaute poradáci,
prosím vás má tu niekto skúsenosti s developerom GCX Byty, GX Byty, ktorí stavali Median house na Geologickej ulici v Bratislave?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    fiunko Pozri príspevok
    čaute poradáci,
    prosím vás má tu niekto skúsenosti s developerom GCX Byty, GX Byty, ktorí stavali Median house na Geologickej ulici v Bratislave?

    ďakujem
    myslíš ten "river park" pri Malom Dunaji?

    fiunko je offline (nepripojený) fiunko

    fiunko
    mám jeden problém. podal som im výpoveď zmluvy o budúcej zmluvy na byt v mediane ešte v 03/2009 a doteraz to neviem s nimi uzavrieť. a ísť s tým na súd to je beh na dlhé trate s neistým výsledkom. chcú zo zálohy 80% ako odstupné a náhadu škody. neriešil si niečo podobné náhodou?

    peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

    peterknazeje
    fiunko Pozri príspevok
    podal som im výpoveď zmluvy o budúcej zmluvy na byt v mediane ešte v 03/2009 a doteraz to neviem s nimi uzavrieť.
    - s tym nemam skusenosti,
    - 80% ako odstupne a nahrada skody sa mi zda vela ale zalezi od toho, co mate napisane v zmluve,
    - vedia, ze teraz to nepredaju za cenu roku 2009

    fiunko je offline (nepripojený) fiunko

    fiunko
    právevže v zmluve je iba odstupné 100t Sk a nič viac. a na základe neviem čoho chcú ešte ďalších 100t ako náhradu škody ale toto zmluva nerieši.
    aké boli tvoje skúsenosti s nimi, aký si mal z nich dojem?

    peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

    peterknazeje
    fiunko Pozri príspevok
    aké boli tvoje skúsenosti s nimi, aký si mal z nich dojem?
    - poznam cloveka, ktory tam byval a projekt bol urobeny dobre (okrem problematickej starej centralnej budovy a nezmyselnych dispozicii niektorych bytov),
    - mal som zopar akcii geocomplexu (materska spolocnost gx byty a gcx byty),
    - predajnost bytov bola dobra, no neprejavovalo sa to v hospodareni, peniaze sa niekde "stracali",
    - dodavatelom stavby bola firma Bolfa a Hecka,
    - komunikacia s hlavnymi ludmi (Hecko a Bolf) bola tazka, tak som akcie predal na burze,
    - myslim, ze budete potrebovat pravnika,

    fiunko je offline (nepripojený) fiunko

    fiunko
    plne s vami súhlasím.
    hečko a bolf majú ego vačšie ako celá bratislava, s činmi a faktami to je už horšie.
    toho právnika vidím reálne lebo stále sa bijú do pŕs napriek tomu, že jeden súd s totožným problémom už prehrali, dokonca im súd naparil aj penále.

    ďakujem za ochotu, nech sa darí.

    Median house, Geologická ulica

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.