Zavrieť

Porady

Pustý Hrad - Zvolen

Aká náročná je túra na Pustý Hrad? Ako dlho približne trvá? Zvládnu ju aj deti? Konkrétne 4 ročný a 6 ročný?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterslovak je offline (nepripojený) peterslovak

    peterslovak
    Veď je to kopec rovno nad mestom, deti to zvládajú bez problémov (určite tam nechceš s nimi vybehnúť za 1/2 hodiny). S malými deťmi úplne pomaly hore do 2 hodín, dole menej. Oplatí sa, je to veľký areál, modrou značkou sa dá spraviť okruh, jednou cestou hore, inou späť na rovnaké miesto odkiaľ ste vyšli. Pekný výlet!

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Mesto Zvolen sprístupnilo vynovený Náučný chodník Pustý hrad

    Stredne náročný terén v dĺžke 6,4 km a s prevýšením 271 m je možné prejsť za 3 hod. Infopanely realizovalo Mesto Zvolen v spolupráci s odbornými inštitúciami pôsobiacimi v oblasti ochrany prírody a histórie. Panely sú navrhnuté v jednotnom modernom grafickom dizajne, obsahujú informácie v slovenskom aj anglickom jazyku, viaceré panely sú obojstranné. Informácie na nich dokážu návštevníka zorientovať aj bez potreby osobného sprievodcu. Domácim aj zahraničným návštevníkom sprístupnia najnovšie výsledky archeologického, stavebno-historického a prírodného bádania na Pustom hrade.

    http://navstevnik.zvolen.sk/pusty-hrad.phtml?id3=37153

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    zvládnu to, neboj deti majú väčšiu výdrž ako si myslíme
    môj synáčik - vtedy mal 5 rokov a astmatik! (boli sme v kúpeľoch na Štrbskom plese v Heliose v kúpeľoch)
    zvládol všeličo, Popradské pleso, Solisko, z Hrebienka sme boli na Skalnatom plese, vodopád Skok... za 5 týždňov sme prešli čo sa dalo
    samozrejme v rámci veku a fyzických možností - na Rysy by som ho nehnala, to by som ani ja nezvládla
    síce sme išli pomalšie, s mnohými prestávkami, ale dá sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.