Zavrieť

Porady

pred rokom mi zobrali vodicak,kedy ho mozem poprosit naspet?

pred rokom som mal nehodu. Dostal som pokutu a zobrali my vodicak. Povedali my ze ked zaplatim pokutu tak my no vratia. Ja sa chcem spytat ci mozem poprosit o vratenie aj ked nemam zaplatenu pokutu. Potrebujem vodicsky kvoki mojej robote. Ja by som ju zaplatil ale len postupne.
Naposledy upravil Dav : 06.07.12 at 14:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

    podhygmin:-)
    Predpokladam,ze nehodu si sposobil ty ked ti zadrzali vodicak.Zaujimava by bola pricina a dosledky nehody a v akej vyske si dostal pokutu ked sa ju tak zdrahas zaplatit.Ale kazdopadne zaplatit pokial ti ide o robotu.

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Po uplynutí polovice trestu môžte požiadať o vrátenie, nárok nemáte. Ak nebude zaplatená pokuta, pochybujem, že by Vám ho vrátili.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    draik Pozri príspevok
    Po uplynutí polovice trestu môžte požiadať o vrátenie, nárok nemáte. Ak nebude zaplatená pokuta, pochybujem, že by Vám ho vrátili.
    Veď nehovoril o treste. Teda polovicu z čoho? Povedal, že po zaplatení mu ho vrátia.

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Predpokladám, že mu ho za nehodu zobrali (=zákaz činnosti+pokuta). Ak by len dostal pokutu s tým, že nemal hotovosť a preto mu zadržali VP, tak po uplynutí 15dňovej lehoty polícia mala vydať rozhodnutie o zadržaní a postúpiť pokutu na vymáhanie. VP bude samozrejme vrátený až po vymožení pokuty.

    pred rokom mi zobrali vodicak,kedy ho mozem poprosit naspet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.