Zavrieť

Porady

Hyundai ix35 vs. KIA Sportage

uvazujem nad kupou tychto aut, ktore z nich je "lepsie" alebo mate s nim skusenost...ake pre a proti
Usporiadat
zamborskyjan zamborskyjan

zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

Ja som si kúpil na konci roka 2011 novú KIA RIO. Som spokojný.Je to šikovné autíčko.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

danoBA Pozri príspevok
uvazujem nad kupou tychto aut, ktore z nich je "lepsie" alebo mate s nim skusenost...ake pre a proti
je to absolútne jedno, nakoľko je to koncepčne jedno a to isté auto, vyrábané pod inou značkou... je to to isté ako suzuki wagon R+ vs. Opel Agila, suzuki SX4 vs. Fiat Sedici, citroen saxo vs peugeot 106... kúp to, ku ktorej značke máš lepšiu preferenciu, čo sa týka kvality a spracovania je to to isté... kii je podstatne viac, t.j. ak sa chceš odlíšiť tak choď do hyundaia...
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Hyundai sa aj menej kradne, keďže ich po SR behá poredšie.
0 0
zamborskyjan zamborskyjan

zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

Ice dive Pozri príspevok
je to absolútne jedno, nakoľko je to koncepčne jedno a to isté auto, vyrábané pod inou značkou... je to to isté ako suzuki wagon R+ vs. Opel Agila, suzuki SX4 vs. Fiat Sedici, citroen saxo vs peugeot 106... kúp to, ku ktorej značke máš lepšiu preferenciu, čo sa týka kvality a spracovania je to to isté... kii je podstatne viac, t.j. ak sa chceš odlíšiť tak choď do hyundaia...
to je každého vec vkusu, aké si auto kúpi.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Tiež so toho názoru, že je to jedno veď sú ako dvojičky . Mám Hyundai ix35, som veľmi spokojná, predtým som jazdila na Hyundai Santa Fe a bola som tiež spokojná.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Daj prácu nasim ľuďom a ber to žilinské.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

zamborskyjan Pozri príspevok
to je každého vec vkusu, aké si auto kúpi.
ani nie tak vkusu, ako finančných možností... ale v podstate máš pravdu...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

MarcoM Pozri príspevok
Hyundai sa aj menej kradne, keďže ich po SR behá poredšie.
tak odvážne tvrdenie... keďže ich menej chodí... tak je o ne menší záujem zo strany kupujúceho ako aj zo strany zlodejov...ale štatisticky to tak byť nemusí... raz som videl štatistiku, kde LADA mala až 256 % úbytok ukradnutých áut k novým registráciám... a v absolútnych číslach sa ich v danom roku predalo 56 ks a ukradlo sa ich 143 ks... čo ani jedno ani druhé nie je závratné číslo... čo sa predaja ako aj krádeží týka..
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Ice dive: Ja čo som videl štatistiku odcudzených vozidiel za rok 2010, keď som kupoval auto, tak Hyundai dopadol veľmi, veľmi slušne. Ja som to netvrdil na základe môjho výmyslu, ale na základe danej štatistiky. Vtedy sa predalo už neviem aké presné číslo áut značky Hyundai, ale ukradnutých bolo 1 ks aj to bol Santa Fé a zhodou okolností ho aj polícia našla.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Na KII ma odrádza jedna zásadná vec, prešiel som si viaceré fóra, kde sa majitelia dosť sťažujú na množstvo drobných porúch, od vŕzgania sediadiel, opierok hlavy, cez bubliny na prístrojovej doske až po poruchy motora najmä 1,7 GDi. pozri napr. tu
http://www.kia-club.org/viewforum.php?f=158

Potom mi vadili niektoré detaily ako napr. absurdne umiestnenie tlačidla palubného počítača na prístrojovej doske a pod.
Napriek tomu KIA Sportage si myslím že je dobrá voľba, bral by som ho vo výbave EX. Sám som nad týmto autom uvažoval, ale smerujem skôr k inému pragmatickejšiemu rozhodnutiu - MPV.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

jednoznacne cervena Kia Sportage
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

day Pozri príspevok
jednoznacne cervena Kia Sportage
ne-é...čierna
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

MarcoM Pozri príspevok
Ice dive: Ja čo som videl štatistiku odcudzených vozidiel za rok 2010, keď som kupoval auto, tak Hyundai dopadol veľmi, veľmi slušne. Ja som to netvrdil na základe môjho výmyslu, ale na základe danej štatistiky. Vtedy sa predalo už neviem aké presné číslo áut značky Hyundai, ale ukradnutých bolo 1 ks aj to bol Santa Fé a zhodou okolností ho aj polícia našla.
no kradnú sa tie autá, po ktorých je dopyt a z ktorých sa dajú používať náhradné diely... kto by už kradol korejca, alebo japonca... keď diely nie sú unifikované, a nikto nebude riskovať, že ho čapnú v nejakej kradnutej káre ako je japonské alebo korejské auto... keď už riskovať, tak v nejakej káre ako X6, MLko a audi a pod... tvoje auto sa našlo asi len pre to, že sa chcel niekto povoziť a nie ukradnúť ho... sám vidíš, že za rok 2010 sa kradli prevažne značky, ktorých predaje sú tiež značne vysoko, čo je spôsobené najmä dopytom po náhradných dieloch...


a samotné poisťovne tvrdia skôr, že vyššie je riziko havárie auta, ako jeho krádež...
0 0
rsg rsg

rsg je offline (nepripojený) rsg

Skor si dobre zisti podmienky zaruky u oboch, do detailov, na co sa vztahuju realne, lebo reklamne slogany nie vzdy vystihuju realitu. Tieto obe auta su dobre vyzerajuce, ale technologicky zastarale. O kvalite sa nebudem vyjadrovat, lebo kazdy ma ine naroky. Ak mozes, prezisti si od ludi, co maju auto v okoli skusenosti s konkretnym servisom, kam budes chodit, pristup k rieseniu problemov, ochota, atd.
PS: isiel som v oboch, ale nekupil by som si ani jedno
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

rsg,

a v com sa mlady pan vozia?
0 0
rsg rsg

rsg je offline (nepripojený) rsg

Zamerne som neuviedol, aby som tu nepocul slovanske nareky. Ale ked chces vediet, tak Honda Civic a Audi A6.
PS: este som zabudol sluzobne - od Octavie, cez Peugeoty, Passaty az po Superba
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rsg Pozri príspevok
Skor si dobre zisti podmienky zaruky u oboch, do detailov, na co sa vztahuju realne, lebo reklamne slogany nie vzdy vystihuju realitu. Tieto obe auta su dobre vyzerajuce, ale technologicky zastarale. O kvalite sa nebudem vyjadrovat, lebo kazdy ma ine naroky. Ak mozes, prezisti si od ludi, co maju auto v okoli skusenosti s konkretnym servisom, kam budes chodit, pristup k rieseniu problemov, ochota, atd.
PS: isiel som v oboch, ale nekupil by som si ani jedno
a tvoje káry sú akýže ročník výroby...lebo poznám také silácke reči že ročník 96, ale je to BMW pre mňa stará kára pre dotyčného hlavne že to je BMW
0 0
rsg rsg

rsg je offline (nepripojený) rsg

Nehovorim? Raz darmo, sme narod slovensky. Vek 2 roky. A silacke reci nemam, toto je tema Kia/Hyundai. Ake auto musim mat, aby som mohol povedat svoj nazor?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

www.autobazar.eu/forum
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rsg Pozri príspevok
Skor si dobre zisti podmienky zaruky u oboch, do detailov, na co sa vztahuju realne, lebo reklamne slogany nie vzdy vystihuju realitu. Tieto obe auta su dobre vyzerajuce, ale technologicky zastarale. O kvalite sa nebudem vyjadrovat, lebo kazdy ma ine naroky. Ak mozes, prezisti si od ludi, co maju auto v okoli skusenosti s konkretnym servisom, kam budes chodit, pristup k rieseniu problemov, ochota, atd.
PS: isiel som v oboch, ale nekupil by som si ani jedno
...hm ........technologicky zastaralé ???........čo tento výraz znamená ???
Dnes si kúpiš notebook .
Prídeš domov , rozbalíš , zapojíš do zdroja - nabiješ baterku poriadne ...medzitým pozrieš návody , príručky ...
Nainštaluješ nejaký ten program podľa svojho a podobne serepetičky , aby si mohol fungovať na nete....
Všeho všudy to má trvanie maximálne 24 hodín ( a to už je veľká časová os )...
Následne sa pripojíš na net a pozrieš si , čo je nového vo svete ...
Si zvedavý , že čo za fasa mašinku máš doma , tak pozrieš recenzie ....
...a ajhľa , medzitým sa na trhu objavil výrobok o tej istej firmy ....lepší , rýchlejší , výkonnejší .....

A si technologicky zastaralý aj s tou svojou mašinou ....
Tak ako tie autá , tie Ťa tiež odvezú z bodu A do bodu B ...no sú akože technologicky zastaralé ???....že nemajú tie naj vychytávky ???


Išiel si ????......alebo šoféroval ???.....raz , dva krát alebo dokonca tri krát ?
Ja som sa tiež " viezol " v lietadle ( že Boening )...no netrúfam si povedať , či bolo technologicky zastaralé ...
...a o kúpe tiež nejak neuvažujem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať