Zavrieť

Porady

Pycnogenol - výrobca

Užívam pycnogenol, doteraz ten najdrahší od Pharma Nord, som spokojná.. ale nie s cenou. Našla som iných výrobcov, napr. Walmark a Naturica, ktoré obsahujú dokona viacej mg výťažku a ešte sú postatne lacnejšie... len mám obavy aby to tak ozaj bolo. Kúpili by ste lacnejší prípravok??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    SERVIS Pozri príspevok
    Užívam pycnogenol, doteraz ten najdrahší od Pharma Nord, som spokojná.. ale nie s cenou. Našla som iných výrobcov, napr. Walmark a Naturica, ktoré obsahujú dokona viacej mg výťažku a ešte sú postatne lacnejšie... len mám obavy aby to tak ozaj bolo. Kúpili by ste lacnejší prípravok??
    Pokiaľ Ti zaberá, nemáš komplikácie, prečo by si nemohla mať lacnejší. Jedná sa iba o doplnok výživy - prírodný antioxidant.

    P.S. Od firmy VULM alebo Naturica ho máš ešte lacnejší...

    https://www.liecik.sk/vyhladavanie?k...FUcKtAodcGrW9A

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    to viem že je lacnejší, ale či je tam ozaj to čo píšu v takej kvalite ako má byť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    SERVIS Pozri príspevok
    to viem že je lacnejší, ale či je tam ozaj to čo píšu v takej kvalite ako má byť.
    prečo si myslíš, že by to nemalo byť v "takej kvalite" výživové doplnky od zn. Pharma Nord sú všetky všeobecne drahé...platíš za značku tak pri iných výrobkoch.
    užívam nejakých "pár" kúskov vitamínov, ale odmietam preplácať...ked mi "službu" spraví to isté a lacnejšie pre mňa nie je o čom..... to čo sa dá kupujem od http://www.generica.sk/.....ak má niekto pocit že to je reklama tak ma nahláste....

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    ešte chcem prispieť dnešnou informáciou od alergológa, kde som bola na kontrole. pýtala som sa na rozdiel medzi picnogelom od Nord a tým najlacnejším napr. Naturica.. povedal, že tie lacné sú vyrábané umelo, ale vraj účinkujú ako tie ozaj BIO.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mystery28
    Re: Pycnogenol - výrobca
    umelo vyrábane? to je ako? mepoužijú výťažok z borovice ale ho umelo vyrobia? to sa mi zdá blbosť.
    ...veru , veru ......nie je to blbosť ....

    Chémia a jej kámoška biológia sú také silné čarodejky ...
    Príklad :

    vytváranie umelých organizmov s cieľom produkcie farmakologicky, technologicky významných bielkovín, napr. hormónov, protilátok, vakcín, enzýmov; k hospodársky významným látkam získavaných pomocou zásahov génového inžinierstva a klonovania patrí dnes napr. inzulín.....

    Pycnogenol - výrobca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.