Zavrieť

Porady

Prerábka bytu=ohlasovacia povinnosť ?

Dobrý deň ,kúpil som byt ,v ktorom je vybúraná balkónová stena a defacto sa z balkóna stala súčasť bytu. Mám podozrenie ,že bývalí majitelia túto prerábku neohlásili na mestskom úrade. Moja otázka: Môžem dostať za to nejakú pokutu ja ,aj keď som nič neprerábal ? Kto mi môže dať pokutu a v akej výške ? Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nelanela je offline (nepripojený) nelanela

    nelanela
    pokutu nie. mali sme to iste a nic sa nedialo. kupil si byt hotovy v stave ako je teraz. mas fotky pri kupe? urcite si ich odloz. stav popis predavanej nehnutelnosti a v stav v akej si ju kupil, to vsetko maj skratka zalozene... ale hrozit ti nemoze nič. máme naozaj to iste u nas. tiez sme kupili zaskleny balkon v takom stýle že ked v zime obyvkove dvere na balkon otvorime, dá sa v nom fungovať, lebo je zateplený. Tak sme ho kupili a takto ho aj máme.

    vodič je offline (nepripojený) vodič

    vodič
    Kúpil som ho pred troma rokmi a fotodokumentáciu z tej doby nemám. Ďakujem za odpoveď

    Prerábka bytu=ohlasovacia povinnosť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.