Zavrieť

Porady

zrezanie betonu o 5 cm

Dobry den. Prosim vas o radu:
- potrebujem zrerat beton hruby cca 40 cm o 5 cm na ploche 40 stvorcovych metrov.
- je to mozne, existuje na to nejaky stroj??
Jedna sa o klasicky beton kamen, cement, voda, stary cca 30 rokov bez ziadnej upravy, cize je uz dost popraskany a vymlety.
Dakujem pekne za radu.
Indeed hádam potrebuješ dostať podlahu v miestnosti nižšie o 5 cm ? podľa toho ako si sformuloval zadanie témy som pochopil,že chceš mať pri každom mure v miestnosti škáru 5 cm škáru 5 cm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    No jasne ze su na to stroje ale..robi to velky rachot a vela-vela prachu...takze mozno by bolo lepsie si narezat diamantom stvorce a potom to priklepom alebo nejakou mensou zbyjackou postupne znizovat....a potom to vyrovnas poterom....mozno ma este nieco napadne..napisem

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    lacnejsie to bude vyburat a zabetonovat nanovo. Inak su na to frezy. Otazka je, ci ma ten beton naozaj 40cm v celej ploche.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    timko50 Pozri príspevok
    potrebujem zrerat beton hruby cca 40 cm o 5 cm na ploche 40 stvorcovych metrov - je to mozne, existuje na to nejaky stroj??...
    ... malé ručné frézy, napr.: http://www.ammos.sk/frezy-na-beton.html

    zrezanie betonu o 5 cm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.