Zavrieť

Porady

Nikdy sa nespoliehajte na Slovenskú sporiteľňu !

Man
Moja aktuálna skúsenosť ... Mesiac po otvorení účtu Vám nevedia odpovedať kedy obdržíte PIN kod k platobnej karte ! A to ešte tvrdia BANKUJTE SO SLOVENSKOU SPORITEĽŇOU !

Ba mi dokonca tvrdili že PIN kod ku karte zaslali domov na domacu adresu ktorá nemá nič spoločného s Firemnou kam už aj výpis prišiel. Ba dnes mi dáma na pobočke v Apollo BC tvrdila že som tam žiadal nanovo o PIN kod . A to som tam tento týždeň nebol. Nechápem že nemajú žiadnu možnosť overenia či to bolo alebo nebolo vydané .

To že zakaždým treba na pobočke čakať takmer hodinu a potom odchádzate naprázdno už ani neevidujem.

Akú máte skúsenosť ? Je to v banke či len v pobočke ?

Dakujem za prípadne rady.. Ale naozaj neviem čo tam robia ..
Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...je to v banke...ja s nimi už nebankujem 10 rokov...
4 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
A nepodobáš sa na tie postavičky čo bankujú len so sporiteľňou ? Zo sporiteľne som preč asi tak 15 rokov a z VUB tiež. Skús niečo iné.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som s našou pobočlou spokojná. PIN prišiel skôr, ako karta. Pracovníčky sú veľmi ochotné. ( však nech skúsia nebyť, tak ich nakopnem, veď sme spolu vyrastali na ulici )
2 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

lubko6394 Pozri príspevok
A nepodobáš sa na tie postavičky čo bankujú len so sporiteľňou ? Zo sporiteľne som preč asi tak 15 rokov a z VUB tiež. Skús niečo iné.
V Zune neplatíš mesačné poplatky a nastavíš si PIN cez internet banking (iba pre porovnanie).
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
V TO je slovenská sporiteľňa asi najhoršia banka.Nikdy viac.
2 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Ved to ale mam eshop a mnoho ľudí platí vkladom pred doručením ... keby nie už by som to u nich zbalil SAMOZREJME
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

j.sch Pozri príspevok
Moja aktuálna skúsenosť ... Mesiac po otvorení účtu Vám nevedia odpovedať kedy obdržíte PIN kod k platobnej karte ! A to ešte tvrdia BANKUJTE SO SLOVENSKOU SPORITEĽŇOU !

Ba mi dokonca tvrdili že PIN kod ku karte zaslali domov na domacu adresu ktorá nemá nič spoločného s Firemnou kam už aj výpis prišiel. Ba dnes mi dáma na pobočke v Apollo BC tvrdila že som tam žiadal nanovo o PIN kod . A to som tam tento týždeň nebol. Nechápem že nemajú žiadnu možnosť overenia či to bolo alebo nebolo vydané .

To že zakaždým treba na pobočke čakať takmer hodinu a potom odchádzate naprázdno už ani neevidujem.

Akú máte skúsenosť ? Je to v banke či len v pobočke ?

Dakujem za prípadne rady.. Ale naozaj neviem čo tam robia ..
Ja ti nevím, Karle, ale mám v SLSP účet už pekných pár rokov a som spokojný. To, že ti raz neprišiel PIN kód poštou, neznamená, že banka je zlá. Kartu aj PIN k nej spravuje iná spoločnosť, nie SLSP. Možno zahrapovala pošta, potom viníš SLSP z niečoho, za čo nemôže. Keď pošleš známemu list a on ho nedostane, ako by si reagoval, keby ti povedal, že si nezodpovedný klamár, lebo si mu neposlal list.

Ak nemáš pin, nie je problém ho znovu vytlačiť. Neviem, na čo chodíš stále osobne do banky, ja ani nepamätám, kedy som tam bol. Všetko riešim cez IB. Karty mi chodia pravidelne a za platby kartou ešte dostanem 0,5%.
1 0
day day

day je offline (nepripojený) day

220870 Pozri príspevok
V TO je slovenská sporiteľňa asi najhoršia banka.Nikdy viac.
banka je legalna uzera, aspon na Slovensku, t.z. na Slovensku este neotvorili banku pre ludi, lepsie povedane pre Slovakov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V slove banka treba vypustiť písmeno "k" potom to bude správne
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
veru ... to máš pravdu ... ale asi mas sukromný účet ... firemný sa nie všetko rieši cez IB a hlavne ked podla nich je najlepšie ísť na pobočku .

Ale keď nevedia na pobočke povedať či vôbec k nim PIN v obalke prišiel ... a tvrdia ti že ti ho ASI poslali domov /samozrejme na firemnom účte sa o domácej čiže súkromnej adrese nič nepíše/ . Tak tápajú a nevedia ... a ked tam dnes po týždni prídem tak mi pani tvrdí že o PIN sa opakovane žiadalo tento týždeň - keď som podpisoval prebranie karty a žiadalo sa opakovane o PIN minulý týžden - tak načo tam majú počítače to nechápem .
To že IB funguje je samozrejme OK .. ale že neeviduju a nemaju prehlad čo a kedy sa rieši TO JE SMUTNÉ
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

j.sch Pozri príspevok
veru ... to máš pravdu ... ale asi mas sukromný účet ... firemný sa nie všetko rieši cez IB a hlavne ked podla nich je najlepšie ísť na pobočku .

Ale keď nevedia na pobočke povedať či vôbec k nim PIN v obalke prišiel ... a tvrdia ti že ti ho ASI poslali domov /samozrejme na firemnom účte sa o domácej čiže súkromnej adrese nič nepíše/ . Tak tápajú a nevedia ... a ked tam dnes po týždni prídem tak mi pani tvrdí že o PIN sa opakovane žiadalo tento týždeň - keď som podpisoval prebranie karty a žiadalo sa opakovane o PIN minulý týžden - tak načo tam majú počítače to nechápem .
To že IB funguje je samozrejme OK .. ale že neeviduju a nemaju prehlad čo a kedy sa rieši TO JE SMUTNÉ
do banky sa idem len s dievčatami pobaviť, poprípade spraviť výber inak tam nemám čo robiť
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
pavol54 Pozri príspevok
do banky sa idem len s dievčatami pobaviť, poprípade spraviť výber inak tam nemám čo robiť
To by som rád aj JA .... veru :-)
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ja zas pridám svoj postreh na banku, s ktorou bankujem. Volali ma jedného pekného dňa do banky za účelom ponuky nového sporiaceho produktu. Pokecali sme s našou poradkyňou. Pozrela si môj bežný účet, kde skonštatovala, že mám aj vydanú kartu, zriadený IB ale že tento účet využívam minimálne. Tak som pekne povedala, že pokiaľ mi majú za transakcie brať poplatky navyše, nebudem ho využívať, pretože využívam iný účet v inej banke, kde poplatky za jednotlivé transakcie nevyberajú, ale sú v rámci balíka. Keď tu zrazu pani pozerá môj účet, moje ostatné produkty a zrazu z nej vylezie : ale veď vy za vedenie účtu nemusíte platiť vôbec žiadny mesačný poplatok ! A skutočne už dva mesiace mi vedú bežný účet a naozaj neúčtujú žiadne poplatky. No nebankujte s nimi za takýchto podmienok.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ja som z podobných dôvodov opustil TTB a dal sa k SLSP. U SLSP sa mi viac páči internet banking a že majú kopec pobočiek a bankomatov. Inak keď potrebujem niečo riešiť, tak to je OK. Ale viete ako to je. Občas človek natrafí na "svojich" ľudí a trpí potom celá firma.
0 0
Beveluga Beveluga

Beveluga je offline (nepripojený) Beveluga

Ahojte, ja som odtiaľ ušiel už pred rokmi a to som si aj pri tom a nimi "užil". Nikdy viac. M.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Beveluga Pozri príspevok
Ahojte, ja som odtiaľ ušiel už pred rokmi a to som si aj pri tom a nimi "užil". Nikdy viac. M.
Aj ja s nimi nikdy viac.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

220870 Pozri príspevok
V TO je slovenská sporiteľňa asi najhoršia banka.Nikdy viac.
Ale svojho času som na pobočke VUB v TO vybavil jednu zaležitosť rýchlo a príjemne.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

wagner Pozri príspevok
Ja som s našou pobočlou spokojná. PIN prišiel skôr, ako karta. Pracovníčky sú veľmi ochotné. ( však nech skúsia nebyť, tak ich nakopnem, veď sme spolu vyrastali na ulici )
Však prave tam je ten najväčší problém VŠADE .... hlúpe tety.....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Indeed Pozri príspevok
Však prave tam je ten najväčší problém VŠADE .... hlúpe tety.....
Aj ujovia...
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Oliwa Pozri príspevok
Nielen tety, aj ujovia...
No jednoho takého som zažil. Riaditeľ pobočky. Zvýšili mi mesačný poplatok z 1,10 na 2,40 Eura a pri namietaní na priveľké zvýšenie poplatku mi ten trulo ponúkal nový a výhodnejší balík za 3,60.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať