Zavrieť

Porady

Čo s obyčajnými čiernymi kvetináčmi?

Kupili sme si stromčeky-tuje a tie boli v obyčajných čiernych kvetináčoch,ktoré mi je ľúto vyhodiť,pretože na jar by som si do nich zasadila kvietky,len to že su obyčajné a čierne,take smutné.Prosím vas o radu ako ich oživiť,neviem či by servítková technika vydržala vo vonkajšom prostredí,alebo nejaký iný tip oživenia kvetináčov.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...moja mama kedysi používala väčšie plastové kvetináče na kvety v záhrade- odrezala dno a kruh pichla do zeme asi do polovice, begónie a záhradné kvety potom nepadali po zemi, ale boli akoby zasadené...ten plast je mäkký, možno farby by naň chytili...toto je síce plechové, ale ako inšpirácia možno pomôže...
    561180_415404771835363_107486024_n.jpg  
    Indeed to sú plechové SUDY 200 litrové...
    pepsikova ...ale Indy, v mojom príspevku predsa na to upozorňujem! a dávam len ako inšpiráciu!!..to u teba nevidno, či ako?..

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    nieje na tu mozajku ten cierny kvetinac prilis makky? neopada to? na hlinennom by to urcite drzalo ale zase dnes uz su vselijake lepidla, tak som si asi asj odpovedal
    Indeed hlinenom, s jedným "n" , nie "hlinennnom"

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Niekde poblízku by mal byť taký žltý smetiak s nápisom "PLASTY" tam to hoď !

    Tie kvetinače sa nedajú použiť na nič iné.

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    neviem aké sú veľké? mám asi predstavu: ja tieto kvetináče používam na presadenie chryzantén, ktoré dávam na hroby na všech svätých - pestujem ich na hriadke - a potom ich vyberám zo zeme do kvetináčov cca mesiac pred,

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Na servítkovú techniku existujú aj vodeodolné laky, len s nimi nemám skúsenosť...
    Veď tácky alebo iný riad, treba tiež umývať, či?
    Neviem, čo by urobili na slnku... to sa treba pri konkrétnom laku asi spýtať...

    zabka888 je offline (nepripojený) zabka888

    zabka888
    Kúpili sme si stromčeky-tujky,a tie boli v obyčajných čiernych kvetináčoch,ktoré mi je ľúto vyhodiť.Chcela by som ich dáko oživiť,len neviem ako,a na jar by som si do nich zasadila kvietky na terasu.Tak vás prosím o radu ako oživiť tie kvetináče nejakou technikou aj s postupom.Ďakujem.
    arizona temy som spojila, dik

    mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

    mariana11
    Ja som raz skúšala toto:

    Noviny poriadne pokrčiť, podklad natrieť lepidlom, priložiť noviny, poriadne to popritláčať. Noviny som natrela moridlom viacerých odtieňov. Po uschnutí prelakovať . Možno by z toho bol zaujímavý kvetináč . Asi to tiež vyskúšam.
    1b.JPG  
    1a.JPG  
    1c.JPG  
    1/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.