Zavrieť

Porady

Cítili ste sa po výlete na Slovensku okradnutí??

Včera sme boli na Červenom Kameni na výlete a vrátili sme sa maximálne sklamaní...Hneď na vstupe sme uvideli mobilný bankomat...až potom sme pochopili prečo...?
Boli sme rodinka s 3 malými deťmi, čiže 5 osôb...vstupné 26,-EUR!! Keď sme si chceli pozrieť
krátke vystúpenie sokoliarov...17,-EUR!! vozenie na koníku pár metrov...2,-EURá!! atď.
Nenormálna drahota!! A úroveň? Nula bodov...Jedna veľká lúka, na konci ktorej bolo improvizované
pódium, nudný program, takmer žiadna prezentácia ľudových umení, o stoličkách alebo laviciach sme mohli iba snívať...samozrejme sa sedelo
na vlhkej tráve na slnku, ešte že sme sa ako rodičia po 2 hodinách spamätali a išli sme sklamaní domov...
Tak sa pýtam, čo sme dostali za naše utratené peniaze? No skoro nič....Omnoho krajšiu akciu podobného druhu a ZADARMO sme zažili vrámci výletu v Brne vrámci mestkských slávností.... Záver: včera večer sme skonštatovali, že nás niekto ozbíjal o peniaze...
na Slovensku je to tak.....ale aspoň isto vieme, že nikdy viac!!!!
Naposledy upravil Ingrid Ondruskova : 29.07.12 at 07:08
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    preto ideme radšej do orthu, pozrieme zámok + záhradu za 2x 8 evri, nadlábneme sa u bindera pod 100 ročným viničom, dáme zmrzlinu oproti zámku za 2x 3,80 evri a ideme domov spokojní, nadlábnutí a s úmyslom, že za mesiac sa tam vrátime lebo nás nikto neo.....
    orth 001.jpg  
    orth 002.jpg  
    mixed_grill.jpg  
    binder.jpg  
    1/1
    Indeed dobre,že si sem vycapil tu účtenku www.gasthaus-binder.at nech aj my ostatní tam možeme zavítať.
    Indeed ale keby slovenskí majitelia reštaurácii servírovali toľko mäsa tak by sa nemohli voziť v TT-čkach a podobných

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Pokupte si knihy "Toulavá kamera" a chodte na výlety po Česku...

    Je tam určite viacej atrakcií ...
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Plne súhlasím...práve dnes ráno sme sa pevne rozhodli, že zvyšok prázdnin aspoň týždeň strávime na západe od Slovenska /ČR/.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja som sa cítila okradnutá...keď som bola v Poprade na trhu a chcela som si kúpiť po dlhých rokoch čerešne. Jedna akosť 3 € a trochu lepšia akosť 4,- ! Kde sú tie časy keď bola výška rozdielu akostí 1,2,3,4 koruny......?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Veľmi ma prekvapujú takéto ceny, v Turecku sme boli na celodennom výlete na lodi za 20 EUR a to vrátane výdatného obedu a nápoja. Na lodi nás hostili alkoholom.
    misoft U nás za 20€ si len tú loď obzrieš (ale len z jednej strany!)

    Cítili ste sa po výlete na Slovensku okradnutí??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.