Zavrieť

Porady

Rekonstrukcia podkrovia Kosice

Dobry den,
chystame sa rekonstruovat - prerabat podkorvie v starsom bytovom dome v Kosiciach a vytvorit samostatnu bytovu jednotku. Potrebne suhlasy vlastnikov a povolenia uz mame k dispozicii. Kedze ide o atypicku vstabu a interier (vzhladom k priestoru, dispozicii, krovu), viete mi prosim poradit z vlastnej skusenosti firmy na rekontrukcie intrieru (podlahy, izolacie, rozvody - voda plyn kurenie elektrika, stierky, izolacia strechy, sadrokarton) v KE s ktorymi ste boli spokojni? Alebo o ktorych ste dostali odporucenie od znamych? Nehladame najlacnejsie riesenie, ale podla moznosti kvalitnu pracu so schopnostou prisposobit sa netypickemu rieseniu interieru.

Dakujem za pomoc a radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    romarico je offline (nepripojený) romarico

    romarico
    Zdravím,
    Ja tieto firmy vyberám len cez portál neviem či to možem spomenúť www.izakazka.sk tam sa ti nazbiera firiem a zašlú ti cenové ponuky a recenzie "fu" budeš mať z čoho vyberať, sused tak prestaval pol domu a pekne ušetril. Mne sa podarili plastové okná a bezpečnostné dvere skús, je na tom dobré, že môžeš vyjednávať a máš aj s kým vyjednávať...

    jano454 je offline (nepripojený) jano454

    Vylúčený člen jano454
    Neviem či ešte sleduješ túto tému - predpokladám že podkrovie už máš prerobené - aj mňa čaká rekonštrukcia staršieho rodinného domu v KE a hľadám spoľahlivú firmu - môžeš mi odporučiť niekoho ak si mal dobrú skúsenosť?

    simon7 je offline (nepripojený) simon7

    Vylúčený člen simon7
    Ak je to pre teba ešte aktuálne a potrebuješ poradiť, tak ti môžem odporučiť tieto firmy www.hedostav.sk a www.stavberg.sk

    Rekonstrukcia podkrovia Kosice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.