Zavrieť

Porady

Podľa čoho vybrať kvalitné probiotikum, poraďte značku?

Poradíte mi podľa čoho mám vyberať kvalitné probiotikum? a môžete mi dať aj tip na podľa Vás kvalitnú značku?poradili mi probio-fix máte s ním skúsenosti? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    probiotika sa maju aj tak striedat, ja som vyskusala rozne a vsetky boli dobre, pripadne sa porad v lekarni

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    Ja by som si dal vytestovať, ako by sa ten ktorý produkt - probiotikum správalo v mojom čreve, či by som si nenavýšil množstvo enterokokov, escherichie, bacterium lactis, atď,
    nie je probiotikum ako probiotikum
    taký enteroccocus feaceum vie urobiť v mimočrevných častiach tela obrovskú " galibu ", ESCC - Ecoli taktiež,...

    feriva je offline (nepripojený) feriva

    feriva
    kaivorus Pozri príspevok
    Ja by som si dal vytestovať, ako by sa ten ktorý produkt - probiotikum správalo v mojom čreve, či by som si nenavýšil množstvo enterokokov, escherichie, bacterium lactis, atď,
    nie je probiotikum ako probiotikum
    taký enteroccocus feaceum vie urobiť v mimočrevných častiach tela obrovskú " galibu ", ESCC - Ecoli taktiež,...
    Kaivorus ako tomu presne rozumieť? to znamená, že niektoré probiotikum mi môže navýšiť práve baktérie, ktoré mi môžu spôsobovať zdravotné problémy?

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    .. Ja dokonca ja dcére 6r. , keď vyberám vitamíny, kupujem s probiotikami- nie všetky sú také . Event. máme aj takú "čokoládku" Méďa od Biopronu v tvare medvedíkov, výborné od 3rokov vrátane dospelých.

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    feriva Pozri príspevok
    Poradíte mi podľa čoho mám vyberať kvalitné probiotikum? a môžete mi dať aj tip na podľa Vás kvalitnú značku?poradili mi probio-fix máte s ním skúsenosti? Ďakujem.
    toto napr. sú kvalitné a dobré probiotiká: lactobacily 5 od kanadskej firmy swiss, tu je napr. link:
    http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/...entericky-povl

    barancik je offline (nepripojený) barancik

    barancik
    feriva Pozri príspevok
    Poradíte mi podľa čoho mám vyberať kvalitné probiotikum? a môžete mi dať aj tip na podľa Vás kvalitnú značku?poradili mi probio-fix máte s ním skúsenosti? Ďakujem.
    Podľa ročného obdobia: aktuálne 0,5 kg čerešní + 0,5 l kyslého mlieka.

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Keď už probiotiká, tak deťom dávame Kolostrum alebo BioGaia, a ja si občas dám Pangamin. :-)

    feriva je offline (nepripojený) feriva

    feriva
    barancik Pozri príspevok
    Podľa ročného obdobia: aktuálne 0,5 kg čerešní + 0,5 l kyslého mlieka.
    To je rada, či humor?To asi bude hnačka poriadna!

    lofr je offline (nepripojený) lofr

    lofr
    http://www.swansonvitamins.com/SWL018/ItemDetail

    90 tabliet, cca 23 eur

    66 miliard bakterii v tablete, 11 roznych kultur, plus specialne sacharidy, ktore podporuju ich rast.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.