Zavrieť

Porady

Kedy môžem začať šoférovať?

Dobrý deň, snáď som vybrala vhodnú kategóriu...zaujímallo by ma, kedy po ukončení kurzu autoškoly môžem začať jazdiť. Pýtam sa nakoľko mi boli podané dve informácie a neviem kde je pravda. A teda: ešte nemám vydaný VP ale mám papiere v ktorých o tento doklad žiadam.Otázka znie :Môže jazdiť aj na tieto papiere (vraj to bolo kedysi možné), alebo až s VP?Ďakujem za info
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

mattto je offline (nepripojený) mattto

mattto
rýchlo som prebehol zák. č. 8/2009 Z.z., §4 ods. 2 písm. a) "Vodič nesmie viesť motorové vozidlo bez príslušného vodičského oprávnenia..." takže až po udelení vodičského preukazu

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
Helik3, Mila123, kn-alka, tictac7, Lulu211
5
Lulu211 Ďakujem za pomoc cením si to

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Mária27
No, mňa tiež chytili bez vodičáku, ktorý som už mala urobený, ale ešte nie v ruke. Vraj som sa mala tešiť len z pokuty, lebo mi vodičák mohli vziať .. . a bolo to "kedysi". Nakoniec mi odpustili aj pokutu, lebo som im tlmočila pri pokute Francúzov. Asi sa im tá pokuta viac oplatila

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
nesmieš jazdiť bez vydaného VP, nestačí doklad o tom, že si si požiadala o vydanie VP.....

za týždeň budeš mať VP, tak vydrž......

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
...inak, táto otázka je ale fakt že dobrá. Žiadateľ o VP a nepozná zákon, ktorým sa má riadiť?!

Kedy môžem začať šoférovať?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.