Zavrieť

Porady

HELP - ako vypnem palubný počítač A RáDIO na FORD Focus???

Zdravím, kúpili sme auto FORD Focus.Manžel prišiel domov vypol motor zamkol auto- a palubný počítač a podsvietenie rádia stále svieti. NEVIETE mi s tým pomoct? Vetšina áut sa po pár sekundách automaticky vypne rádio atď. samo..
čo s tým poraďte
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

    daniela-D
    dík za pomocc... kým som čakala na odpovede... trošku som si poklikala stránky a medzitým sme aj skontrolovali auto- funguje to teda tak...že sa to vypne automaticky, niekomu vraj do 15-20-25 min.. (nam to trvalo cca 40min) dosť blbé.. človeka to troška vydesí, že čo sa deje.
    Ale všetko je OK tak to funguje..takže vďaka aj tak.. :-)

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    daniela-D Pozri príspevok
    dík za pomocc... kým som čakala na odpovede... trošku som si poklikala stránky a medzitým sme aj skontrolovali auto- funguje to teda tak...že sa to vypne automaticky, niekomu vraj do 15-20-25 min.. (nam to trvalo cca 40min) dosť blbé.. človeka to troška vydesí, že čo sa deje.
    Ale všetko je OK tak to funguje..takže vďaka aj tak.. :-)
    fúha...to je doba....a má to nejaký špeciálny význam ked mu to trvá tak dlho?neda sa to nejako nastaviť na menej...

    HELP - ako vypnem palubný počítač A RáDIO na FORD Focus???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.